Senzaparty.net | online report | RfP online: první den ve znamení návalu (19:07)

RfP online: první den ve znamení návalu (19:07)

4.7.2009 16:20 Pepíno | online report
 

Náš tým opět dorazil na místo konání 15tého ročníku Rock for People do festival parku v Hradci Králové. Naše reporty můžete očekávat přibližně každé dvě hodiny a to i včetně prvních fotek!

16:20
Načasování našeho příjezdu na 13tou hodinu bylo ideální, nýní se před areálem tvoří dlouhé kolony a to je již všude spousta lidí. Stanová městečka hlásí plno a to i VIP! Organizátoři jsou ovšem připraveni a vše probíhá koordinovaně, z některých loňských chyb se poučili a vývarovali se jim.
Senzaparty.net


Pokud jste ještě nevyrazili a jedete po dálnici směrem od Prahy, připravte se na několika kilometrové kolony na sjezdu z dálnice, předposlední sjezd je uzavřený, takže je třeba sjíždět ještě o sjezd dříve! Příjezd k aréalu je možný ze dvou stran, kolony jsou ovšem na obou stranách.
Senzaparty.net


Cyklojízda pořádaná ambasadory RfP dorazila na místo festivalu již včera.
Senzaparty.net


Počasí je velmi teplé s jemným vánkem a je pod mrakem, vzhledem k dusnu očekáváme bouřku.

Organizátoři čekali navýšení rekordu návštěvnosti, již teď se ale domývám, že rokord bude o mnoho větší než sami očekávali. To ovšem ukáže čas.

3.7. Večírek pro nedočkavé - 8 000 návštěvníků
4.7. ve 14:00 - 16 000 návštěvníků
Senzaparty.net


19:07
Situace se nám trochu uklidnila, neboť první velkokonzumenti piva odpadají nebo alespoň zpomalují. Značne se ochladilo a od západu je obloha temnější. Zatím tedy ideální počasí - neprší! Již teď připravujeme první online galerii, abyste mohli nasát alespoň část festivalové energie. Nové statistické údaje ohledně návštěvnosti zatím nejsou k dispozici.

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 05.06.2023 1:24 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign