Senzaparty.net | online report | RfP: Jedeme jak o život

RfP: Jedeme jak o život

5.7.2009 19:03 Pepíno | online report
 

Nabízíme vám několik postřehů z prvního oficiálního dne festivalu Rock for People 2009.

Nápor zájemců v t-music zone byl natolik velký, že podlaha nevydržela a prolomila se. Problém se obratně a co nejrychleji vyřešil, takže nedošlo k většímu výpadku služeb kolegů od T-Mobile.

Také jsme se dozvěděli o speciálním požadavku jednoho z přítomných headlinerů. Jednalo se o Arctic Monkeys, kteří si přáli ping-pongový stůl do jejich šatny. Přání bylo vyslyšeno a heroickým úsilím produkce splněno.

Že amebassadorské projekty neslouží jen pár jedincům, dokazuje i příklad harmonogramu vytvořeného tzv. Manguim, jež používají i v tiskovém středisku. Několikrát byla jeho práce spatřena i v davu před pódii.

Rock for People nemusíte prožít jen neustálým poslechem kapel. K odreagování a sportovnímu vyžití slouží g-city zone. Najdete zde například: Gambrinus sumo, překážkovou dráhu, lezeckou stěnu, divokou plechovku a další atrakce.

Částečně nás omezil krátkodobý výpadek proudu. Ten však neovlivnil vystupovaní kapel na jednotlivých stage. Hudební produkce pokračovala bez přerušení dál. Výpadek byl způsoben problémy mimo areál Festival parku.

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 05.06.2023 3:00 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign