Senzaparty.net | online report | RfP: první festivalový den očima našeho reportéra

RfP: první festivalový den očima našeho reportéra

5.7.2012 00:14 Pepíno | online report
 

Cesta do Hradeckého Festivalparku se trošku komplikovala už na výjezdu z redakce, ucpané dálnice a kolony u vjezdu do areálu zapřičinili, že parkovat jsem začal až v půlce festivalového odpoledne.

Největším šok mě ale teprve čekal. Jako novináři máme vyhrazené speciální parkoviště a kemp v blízkosti vchodu, jenže vše zcela plno. Všichni jsme byli přemístěni na další možné plochy a to pouhých 3500 kroků od vstupu do aréalu, s 20 kilogramovou taškou plnou vybavení žádná radost, ale dále už mohu pět snad jen chválu. Organizace festivalu je na velmi vysoké úrovni, až každý rok žasnu, že je stále co vylepšit již na tak perfektní organizaci.

Dnes nám i velmi přálo počasí a původně předpovídané lehké deštíky se vůbec neobjevily. Na hlavních scénách je stále znát na některých místech bahno-vodní sektory, ale jinak ve zbytku areálu se bahno mění už na pouze změklou hlínu. To nemění nic na tom, že většina návštěvníku je z nultého dne poučena a pohybuje se zde výhradně ve stylových holinkách.

Jak jsem se již zmínil, areál praská ve švech, odhadovaný počet návštěvníků se během vystoupení The Prodigy, na které jsme museli 30 minut čekat, blíží k 27 000! Uvidíme co udělají s tímto číslem další dny, ale myslím si, že je prakticky jisté pokoření plánovaných 30 000 a to velmi brzy.

Další příjemný překvapením jsou ceny občerstvení, po dřívějších ročnících s nasazenými vysokými přirážkami se ceny letos drží v rozumných normách, ukázku dodáme zítra v prvním fotoreportu.

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 05.06.2023 1:38 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign