Senzaparty.net | festivaly | RfP: Kdo chce vidět idiota, nechť se dostaví do ředitelny

RfP: Kdo chce vidět idiota, nechť se dostaví do ředitelny

24.5.2015 19:25 Pepíno | festivaly
 

Kdo má chuť se podílet na přípravě a výzdobě letošního festivalu ROCK FOR PEOPLE v Hradci, odpracovat si vstupenku, strávit víkend bezprostředně před festivalem s hlavním pořadatelem Petrem Fořtem a organizačním týmem, nechť se dostaví do ředitelny.

A o co se vlastně jedná? Rozhodl jsem se dát prostor 20ti z vás strávit na hradeckém letišti víkend před festivalem, podílet se na přípravách, pohybovat se po útrobách celého festivalu, včetně zázemí, které bude vymezeno pro kapely, nahlédnout, kde budou mít kapely šatny, kde se budou stravovat, odpočívat, parkovat a vidět třeba i to, kam budou chodit na toaletu. Nahlédněte do centrálního mozku produkce, odkud se celý festival pilotuje, budete mít možnost vidět komplet celé zázemí včetně vip baru, vip kempu, prostě všude, kam se jen tak někdo během festivalu nepodívá.

Celý víkend s vámi budu i s organizačním týmem. Můžeme se poznat osobně, můžete se na cokoli ptát a o čemkoli si popovídat. Společně se budeme podílet na malování, natíraní, šroubování, vrtání, stavbě vip baru, přípravě Táborák stage a vůbec instalaci dekorační prvků, které by nám všem měly zpestřit život na festivalu a umocnit zážitky i atmosféru.

Sraz bude v sobotu 30. května na letišti ve Festivalparku v Hradci Králové v 10h dopoledne. Konec této akce bude v neděli 31. května v 17h. Pracovat se bude v sobotu v rozmezí do 11 do 19h a v neděli od 9 do 17h. V sobotu od 19:30h si dáme posezení u táboráku, opečeme uzeniny, zahrajeme na kytary, zazpíváme si a popovídáme.

Kdo si poctivě odpracuje celých 16h, dostane celofestivalovou vstupenku. Těm, co si ji případně již zakoupili, bude proplacena. Ale pozor, jde jen o limitovaný počet 20ti osob, které v případě, že se vás přihlásí více, projdou mým výběrem.

Hlaste se do úterý 26.5.2015 na email fortak@ameba.cz, do středy 27.5. vám dám vědět, co a jak.
S sebou budete potřebovat stan se spacákem a hygienické či jiné osobní potřeby. Sobotní oběd a večeře i nedělní snídaně a oběd budou zajištěny.

A co je nutné zaslat? Informaci dle níže uvedené osnovy:
Jméno + příjmení:
Bydliště:
Věk:
Kolikrát jsem navštívil/a RfP v Českém Brodě a v Hradci Králové:
Co mě na RfP nejvíce baví:
Na co se na RfP těším:
Proč se chci podílet na přípravách RFP:

Těším se na vás, Fořťák a tým Rock for People

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 10.06.2023 6:25 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign