Senzaparty.net | festivaly | RfP: Slečny, dámy i paní jsou na RfP vítány

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

22.08.2009 Letiště Hradčany [CL] MIMOŇSKÉ Války XV.
19.07.2014 Pod kaďanským hradem [CV] Vysmáté léto Kadaň
02.12.2009 ULeguana [UL] Vítání prvňáčků
 

RfP: Slečny, dámy i paní jsou na RfP vítány

24.5.2015 19:27 Pepíno | festivaly
 

Posledních pár ročníků nám začíná rozkvétat. Zaznamenali jsme totiž neustále se zvyšující počet zástupkyň něžného pohlaví mezi návštěvníky. Proto jsme se rozhodli nejen jim vyjít vstříc a nabízíme spoustu zlepšováků.

Doby, kdy jedinou možnou variantou, jak se zasytit, bylo na stojáka do sebe soukat langoše, pokapat si triko kečupem, klasika…, nebo to celé pustit na zem, jsou pryč. Letos prošla proměnou i stravovací část festivalu. Nově vzniknou ve Festivalparku tzv. foodcourty, které soustředí velkou část nabídky na jedno místo, kde bude možné konzumovat vsedě i vleže.

Zároveň si budete moci vybírat hned z několika světových kuchyní včetně vegetariánských alternativ. Tedy od mastných léků na kocovinu, přes chutné festivalové speciality, až po lehká letní jídla, a to vše hezky pohromadě.

Náročnějším požadavkům návštěvnic a návštěvníků jsme přizpůsobili i nabídku ubytování a rozšíření hygienického zázemí s keramickými toaletami. Vedle tradičních kempů bude letos možnost využít například speciální kempovací zónu s navýšenou kapacitou sprch, wi-fi či energy pointy.

A kdo se nechce vláčet se stanem a spacáky, Tent hotel opět nabídne kompletně vybavené stany.  Navíc v čistém prostředí, ne nadarmo se Rock for People každoročně už od roku 2010 pyšní titulem Čistý festival. Těm co před stany dávají přednost postelím, pohodlí poskytnou i desítky pensionů a hotelů v samotném Hradci Králové.

Pro milovníky a milovnice módy nabídne oficiální RfP merchandising zbrusu novou obsáhlejší kolekci. Tradiční trendy trička a tílka doplní nejrůznější klobouky a čepice, pásky či doplňky v podobě transparentních brýlí. V neposlední řadě budou k dostání i originální festivalové šperky, které každému outfitu dodají ten správný šmrnc. Další inspiraci pro letní styling navíc nabídnou i módní přehlídky v režii obletovaného on-line shopu ZOOT. 
 

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 10.06.2023 6:47 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign