Senzaparty.net | festivaly | RfP: Zpěvník Hrůzy kapely Hrůzy Michala Hrůzy na RfP

RfP: Zpěvník Hrůzy kapely Hrůzy Michala Hrůzy na RfP

24.5.2015 19:34 Pepíno | festivaly
 

Po loňském společném koncertu návštěvníků s Wohnout máme letos na RfP v Hradci připravenou ještě lepší vychytávku. Michal Hrůza povede v chillout zóně ČISTÝ FESTIVAL recyklovanou školu hry na kytaru.

Vstup budou mít umožněný výherci soutěže s Čistým festivalem (plus soutěže na Evropě 2, Óčku, iDnes, Seznamu, Musicserveru, ČD PRO VÁS…) a také návštěvníci, které přistihne hlídka Čistého festivalu v areálu třídit odpad.

Recyklovaná je škola proto, že hrát se bude ze Zpěvníků Hrůzy, které byly vyrobeny z papírů recyklovaných na festivalech, a s trsátky z edice z recyklovaných festivalových plastů. Právě plastů a papíru jste za osm let vytřídili v rámci ČISTÝCH FESTIVALŮ neuvěřitelných dvě stě dvacet tun. Recyklovaný tříděný odpad se nyní vrací zpět na Rock for People a vy si s ním užijete nějakou tu zábavu.

V praxi si přítomní s Michalem a kluky z kapely Hrůzy po naučení základních akordů zahrají na připravené kytary jeho písničky, čímž vznikne jedinečný jam koncert Michala s návštěvníky Rock for People.

Tento ojedinělý koncert na RfP proběhne v pátek 5.6.2015 od 18:00.

Soutěž probíhá na webu: http://cistyfestival.cz/

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 10.06.2023 5:52 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign