Senzaparty.net | festivaly | Desátý Berlin Festival láká na Underworld nebo Róisín Murphy

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

22.08.2009 Letiště Hradčany [CL] MIMOŇSKÉ Války XV.
19.07.2014 Pod kaďanským hradem [CV] Vysmáté léto Kadaň
15.03.2008 Music Club EMCO [UL] Dj Rush – I’m Back warmup party
04.06.2011 Smetanovo nábřeží [DC] Hudební festival Březňák
 

Desátý Berlin Festival láká na Underworld nebo Róisín Murphy

27.5.2015 15:07 Pepíno | festivaly
 

Jedna z hlavních hudebních událostí německé festivalové sezóny proběhne ve dnech 29. – 31. května, kdy se berlínský Arena Park stane dějištěm Berlin Festivalu, který přináší dohromady to nejlepší, co město nabízí.

Kvalitní a jedinečnou hudbu, kulturu a umění. Festival, proslulý svou kvalitní selekcí umělců, oslaví letos na břehu Sprévy desáté výročí a hudební obsazení tomu bude rozhodně odpovídat. Mezi hlavní lákadla patří bezesporu Underworld, James Blake, GusGus nebo Róisín Murphy.

Berlínský festival Festival je známý tím, že boří žánrové hranice a mísí různé styly. A tak i letos můžete zakusit techno flirtující s hip hopem, značkovou módu nejvyšší kvality s extravagantním street oblečením, pouliční občerstvení s gastronomickou kuchyní nebo klasickou hudbu s klubovou. V programu nebude chybět špička mezinárodních interpretů jako je Seth Troxler, Carl Craig, Robert Hood či Ten Walls, kteří vystoupí po boku klíčových postav berlínské klubové scény, mezi kterými jsou velikáni jako Richie Hawtin, Fritz Kalkbrenner, Dixon, Tale Of Us nebo Âme.
Kultovní klub a hudební vydavatelství Watergate, který po desetiletí diktoval a utvářel techno scénu v Berlíně, představí rezidentní dýdžeje a mezinárodní klubové stálice jako Pan-Pot, Ellen Allien, Tiefschwarz, La Fleur a Marco Resmann.

Berlin Festival – Trailer 2015:

Arena Park se promění na tři dny v největší berlínský klub a během této velké 48-hodinové party pozdvihne běžný elektronický tlukot srdce města na ještě vyšší úroveň. Pokud vám to nebude stačit, můžete si ještě vybrat z bohatého doprovodného programu (přednášky, workshopy, promítání...).

Vstupenky je možné zakoupit na stránkách festivalu formou třídenního „festivalticketu“, ale také samostatně na jednotlivé dny. V Praze jsou vstupenky k zakoupení exkluzivně v obchodě specializovaném na vinylovou kulturu Phono.cz za 2.200 Kč.

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 28.05.2023 20:37 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign