Senzaparty.net | aktualita | Meccamix s hvězdou z UK Ministry of Sound v klubu Unico ME v Teplicích již 1.května!

Meccamix s hvězdou z UK Ministry of Sound v klubu Unico ME v Teplicích již 1.května!

25.4.2010 18:25 Pepíno | aktualita
 

Meccamix - 2. nejlepší party v ČR podle Dance Music Awards 2008!

MECCAMIX TOUR představuje to nejlepší z klubové noci Meccamix, která se koná každý měsíc v klubu Mecca za účasti těch největších mezinárodních hvězd. Meccamix je nejstarší a zároveň dlouhodobě nejpopulárnější nocí tohoto vyhlášeného pražského klubu. V Mecce hráli již zahraniční DJové jako Tiesto, Armand van Helden, Bob Sinclar, David Morales, Deep Dish, Markus Schulz, Jaydee, Joost van Bellen, Junior Sanchez, Lisa Loud, Little Louie Vega, Martin Solveig, Milk & Sugar, Pete Heller, Roger Sanchez, Judges Jules, Darren Emerson, Felix da Housecat a stovky dalších.


Na 1.květen 2010 jsme pro vás připravili opravdovou lahůdku, rezidenta klubu Ministry of Sound, producenta labelu DEFECTED RECORDS a organizátora prestižních party Kidology na Ibize v klubu El Divino - MARKA WILKINSONA a.k.a. KIDSTUFF, který dorazí spolu s dalšími hosty do prestižního hudebního klubu Unico ME (www.unicomeclub.cz) v Teplicích.


Kidstuff začínal jako DJ v roce 1990. Později téhož roku získal pozici asistent managera u labelu Flying Records a zde také potkal svého studiového partnera ROCKYho, se kterým založili PROBLEM KIDS. Markovy pravidelné sety po celé Velké Británii ho velmi rychle proslavily, a tak se v roce 1996 ozvali manažeři proslulého MINISTRY OF SOUND a nabídli PROBLEM KIDS vlastní rezidentní noc. Souběžně s tím začali lavinovitě produkovat desky, které vyšly na labelech jako např. JUNIOR BOYS OWN a JUS TRAX. Na labelu PAPERECORDINGS se kromě jejich několika dalších sólo desek objevila i řada remixů např. pro BLACK SCIENCE ORCHESTRA, THE ABSOLUTE & THE ALOOF, atd. PROBLEM KIDS se podíleli i na tvorbě latisnko-amerického karnevalového megahitu PASILDA (AFRO MEDUSA), který razantně prosákl i do playlistů drtivé většiny komerčních rádií na celém světě. Mezi Markovy debuty patří i track ALRIGHT, který vyšel na top labelu DEFECTED RECORDS, včetně samostatných remixů. MARK WILKINSON a.k.a. KIDSTUFF se tak stal oficiálním producentem DEFECTED RECORDS. V roce 2002 MARK WILKINSON opět navýšil své skóre o skvělé remixy světově úspěšného hitu LAZY od X-PRESS 2 a skladby YOU ARE TAKING ME OVER od WEST LONDON DEEP - oba dva tracky se poprvé objevily ve výběru nejlepších skladeb v show PETA TONGA - ESSENTIAL SELECTION na rádiu BBC ONE začátkem roku 2002. Během své kariéry si MARK WILKINSON vybudoval silnou pozici na houseové scéně a jeho desky se dnes pravidelně objevují v setech takových megastars jako jsou např. SASHA, CJ MACKINTOSH, NORMAN JAY, PETE TONG, SEB FONTAINE, ROGER SANCHEZ, SANDY RIVERA a.k.a. KINGS OF TOMORROW, DANNY TENAGLIA nebo např. X PRESS 2. MARK WILKINSON vlastní label KIDOLOGY RECORDS.


Dalším, kdo obohatí Meccamix bude zpěvačka Accura, v jejímž podání si vychutnáte několik skvělých housových pecek.


Accura, nová rezidentní zpěvačka Meccamix Tour, je nezastavitelná dračice a showmanka, ve které se její taneční temperament a fakt, že je profesionální tanečnicí, jen těžko zapře. Její dráždivá vystoupení a odvážné choreografie dávají naplno vyniknout jejímu nezaměnitelnému sex appealu. Její singly pravideně bodují v hitparadách českých radií jako je Evropa 2 a skladba „Get to Know“ se dokonce objevila na světově proslulém rádiu rádiu MINISTRY OF SOUND! Petra na Meccamixu představí živě skladby jako „Tocame 2008“, „Chris Lake Changes“ či „Hesitate“.


Jako hlavní rezidentní DJ Meccamixu se představí energický ďábel DJ Martin Frank.


Martin Frank (www.martinfrank.org)- promotér, redaktor serveru electrodjs.cz, rezident Meccamix Tour, se za svoji relativně krátkou dj kariéru prosadil ve všech známých klubech v ČR i mimo ní. V jeho kalendáři můžete nalézt pravidelné datumy v nejprestižnějších českých klubech jakými jsou např. Duplex, Mecca, Fléda, Boby centrum, Unico ME a nebo vystoupení na největších českých festivalech Hradhouse, Summer of Love, Mácháč apod..Jeho charakteristický sound můžeme chápat někde na pomezí electra až minimalu, Věří, že electro je stejně jako techno velice rozmanitý styl, který si zaslouží experimenty a ne pouze pouštění. Ne náhodou si ho proto časopis Xmag zvolil za jednoho z talentů roku 2008.


Za rezidentní DJs klubu Unico ME se představí DJ Bat a energický a populární DJ Mike (www.mikedj.eu), kterého jeho publikum zná především z bývalého klubu Duplex Most, kde byl jedním z rezidentů klubové stage, stejně jako později v klubu Unico ME.


Meccamix Tour představuje velkolepou show s dekoracemi, DJi, konfetovači a celou řadou dalších překvapení jako jsou CD či volné vstupy do klubu Mecca! Součástí show je i vystoupení exkluzivních Unico ME tanečníků a vše bude samozřejmě dokumentovat profesionální kameraman pro oficiální YouTube kanál klubu www.youtube.com/unicomeclub a profesionální fotograf Demjan.


Unico ME Club Teplice / informace:
Rezervace stolů zdarma: +420 774 123 278


Volat a psát sms lze denně mezi 13:00 - 20:00 hod., nezapomeňte vždy uvést datum, celé jméno a počet osob. SMS z internetu nepřijímáme.


Doprava minibusem zdarma:+420 722 678 798 (volat lze od 21:30)


(Teplice a okolí, Bílina, Most, Ústí)
9 místný minibus, 8 + řidič. Přívoz a odvoz minimálně 4 lidí po Teplicích zdarma, mimo město za 20,- - 40,- Kč / osobu. V případě potřeby Vás řidič upozorní na možnou delší čekací dobu při větším vytížení.


To vše je Meccamix! 1.května 2010 v klubu Unico ME

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 28.05.2023 21:51 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign