Senzaparty.net | aktualita | Summer Session 4 si nenechalo ujít více než 1730 hostů

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

19.07.2014 Pod kaďanským hradem [CV] Vysmáté léto Kadaň
24.07.2015 areál Vesec [LB] Benátská! 2015 - den druhý
23.07.2005 viz. popis [DC] Kytlice - III.část
08.04.2016 Zimní stadion [UL] Euro Hockey Challenge 2016 (Česko - Německo)
 

Summer Session 4 si nenechalo ujít více než 1730 hostů

9.6.2010 19:57 Pepíno | aktualita
 

Čtvrté vydání párty Summer Session v teplickém klubu Unico ME se zapíše do historie v tom nejlepším světle. Nemilosrdně překonalo všechna očekávání a návštěvnost byla tak vysoká, jakou Teplice již přes 10 let na žádné klubové akci nepamatují.

V sobotu 5.června otevřel klub po celodenních přípravách své brány pro hosty na svou největší letošní událost, akci Summer Session 4. Pro návštěvníky byl připraven bohatý program hned na 3 stagích, z nichž hlavní stage byla postavena přímo před klubem v podobě luxusního Jágermeister stanu pro stovky hostů. V něm zahrál i hlavní host večera, DJ Juan de Marco z Maďarska. Pozadu nezůstali ale ani další hosté, kvalitní výkony předvedli všichni účinkující na venkovní stagi, DJ Martin Frank, DJ Dave Novacek a rezident akce DJ Tomangel.

V hale 1 proběhla velkolepá Jägermeister party se zaměřením na komerční scénu, Dance, Pop a RnB. Nejen těchto žánrů se zhostil vynikající DJ Friky a na poslední chvíli namísto původně plánovaného DJeje Fluxe dorazil DJ Aka, což je mimo jiné i mistr ČR ve scratchi na gramofonech. Skvělou atmosféru a nespočet dekorací dotvářeli i rezidentní tanečníci klubu Jessica, Ruby, Phoem a Cholito.

I hala 2 si našla nespočet fanoušků českých a oldies hitovek v podání DJeje Bimba.

Je to nepopsatelný, aby tohle někdo pochopil, musel by tu být a zažít tu atmosféru, ten dav lidí a vůbec všechno“, řekl o akci v průběhu večera jeden z hostů, Patrik Gregor.

Celkově si akci nenechalo ujít 1734 hostů a díky správnému tipu vyhrál jeden host den po akci VIP kartu do klubu v tipovací soutěži, která probíhala na Facebook stránkách klubu Unico ME.

Ohlasy na akci jsou skvělé a návštěvnost překonala naše nejoptimističtější odhady. Značka naší akce rok od roku roste a s ní i návštěvnost, už teď se těšíme na páté vydání Summer Session Rádi bysme samozřejmě poděkovali všem za účast a za vytvoření skvělé atmosféry.“, sdělil manažer klubu, Pavel Popp.


Fotky z této akce naleznete zde

Videoreport bude zveřejněn na stránkách klubu www.unicomeclub.cz v průběhu dvou týdnů.

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 05.06.2023 1:05 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign