Senzaparty.net | aktualita | Další IMAGINE přijede kolem vánoc!

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

19.07.2014 Pod kaďanským hradem [CV] Vysmáté léto Kadaň
24.07.2015 areál Vesec [LB] Benátská! 2015 - den druhý
23.07.2005 viz. popis [DC] Kytlice - III.část
08.04.2016 Zimní stadion [UL] Euro Hockey Challenge 2016 (Česko - Německo)
 

Další IMAGINE přijede kolem vánoc!

22.11.2010 00:04 DoMiiNo | aktualita
 

Dj LuisMaster ve spolupráci s klubem Doma přináší všem přiznivcům kvalitní a taneční hudby pěkný dáreček pod stromeček. IMAGINE „indoor electronic music festival“ v zcela nově zrekonstruovaném clubu DOMA startuje v sobotu 18.prosince od 20:00.

    Jak už dobře víte, párty imagine se vyznačuje skvělou atmosférou a pestrým programem. Těšit se můžete na nadupané dvě stage, skvělý zvuk a spoustu dalších vychytávek.

    Hlavní stage se ponese v duchu house, progressive, minimal a techna. Pozvání přijal speciální host večera Dj Adam Cloud, který působí v projektu PROUD-M. PROUD-M je seskupení djs, kteří se podílejí na nejlepších parties v Praze a okolí, mají dokonce vlastní radio show na Danceradiu a neustále pracují na vlastní produkci. Dalším z djů je dvojice JakuzaSound, jejich popularita stále roste. Těšte se na skvělou show v jejich podání. Nebude chybět ani skvělý výběr tracků a preciznost mixů v podaní Dj LuisMastera, který si pro tento večer připraví speciální hodinové vystoupení. Jako třešnička na dortu této stage bude vystoupení Dj Bebe_one, který slibuje zajímavý electro set plný mash up’s a scratchů. Párty doplní energický a skvělý Spix a další djs jako je Mkd, Tribalman a showman v jedné osobě Marco De Tauney.

    Druhá stage se ponese v duchu stále více oblíbenějšího stylu Drum&Bass. Pozvaní přijali skvělý djs z BASSCOFFEE/CZ, jde o skupinku djs, kteří se podíleli na velice úspěšném drum&bass open air Beats2freaks a dalších akcích po celé Čr. Těšit se můžete na 3hodinovou show doplněnou skvělým Mc Maastou a vystoupením na saxofon Mr.Sax. Další z hostů bude Dj Chanzzee, který se vyznačuje různorodostí výběru skladeb od Dubstepu až po psy-trance.

    Těšit se můžete na skvělé hostesky v kostýmkách a speciální vánoční výzdobu, jak už podtitul Xmas napovídá. Dále na posílený zvuk na hlavní stage, videoprojekci po celý večer a samozřejmě spousty překvapení. Na barech bude zajištěn velký výběr nealkoholických a alkoholických drinků, o všechny z Vás se postará příjemný a pohotový personál. Součástí klubu je i plnohodnotná šatna.
Předprodej bude zahájen tento pátek 19.listopadu. Cena vstupenek v předprodeji 99kč. Na místě do 21:00 99kč/po té 120kč.

    Těšíme se na všechny z Vás. Přijdte si udělat radost a skvěle se pobavit s přáteli. Tato párty určitě bude stát za to. Váš Imagine Team


Místa předprodeje:
Club Doma
Masarykova ulice
Ústí nad Labem

Pause Cafe
OC FORUM Ústí nad Labem

Cafe&Bar Saturnin
Mírové náměstí - Ústí nad Labem
Tel: 725081541

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 05.06.2023 2:24 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign