Senzaparty.net | aktualita | Hlavní hvězdou IMAGINE christmas edition bude Dj Adam Cloud.

Hlavní hvězdou IMAGINE christmas edition bude Dj Adam Cloud.

14.12.2010 09:28 DoMiiNo | aktualita
 

Na české taneční scéně působí od roku 2000, kdy začíná hrát po pražských barech a podílí se na pořádání menších parties. Zúčastnil se DJ-ské soutěže LIVC DJ CUP, kde se umístil na 3. místě.

    Díky tomu je mu nabídnuto hraní v již legendárním clubu Industry 55.

    V roce 2002 spoluzakládá agenturu Nightstorm a podílí se na pořádání velkých parties v Praze, ale i mimo ni (Vector Venom - Valentino Kanzyani).

    Stává se rezidentem nejznámějšího afterklubu Studio54, ale i fashion lounge Defilé, Aquarium music clubu a dalších.
Adam se podílel na přípravě Warm Up parties k velkým halovkám a Open air parties (Amazing City – Paul Oakenfold, či Cosmic Trip – Roudnice nad Labem), dále pořádal svou rezidentní party BASE v Pekelným baru nebo spolupracoval na Tour Pekelného Baru s názvem Triptohell, která se konala po celé ČR a SR.

    V současné době Adam pracuje společně s Pete Walkem, Marshallem a Revisem na jejich novém DJském a producentském projektu PROUD-M. Za poměrně krátkou dobu mají za sebou mnoho úspěchů. V blízké době by měli vydat jejich nové skladby na hudebním portálu Beatport.com. Dále mají vlastní radio show „Proud Nation“ v rámci pravidelného pořadu Club Revolution na www.danceradio.cz
– 89 a 102,9 FM, rezidentní noc Proud Nation v pražském klubu Prdel, kde se současně stará společně s Pete Walkem i o prodkuci. Dále party „Free Base“ v klubu Radost FX. V letním období se starají o produkci ve velmi oblíbeném klubu Blue Bar – Bílý Kámen v Doksech u Máchova jezera. V budoucnu by rádi založili vlastní label Proud-M records.

    Adam si za celou svou DJskou kariéru zahrál ve většině klubech v české republice a měl možnost se setkat a vystoupit s mnoha českými, ale i světově uznávanými producenty a DJs jako jsou např: (Sebastian Ingrosso, Mickey Slim, Noir, Valintono Kanzyani, Stoneface & Terminal, Kyau & Albert, Felipe, Fidelity Kastrow, Jonty Scruff….) Pokud si Adama půjdete někdy poslechnout, můžete se těšit na set plný precizních mixů od melodického deep-house, tech-house, či progressivu. Vždy se snaží aby jeho sety byly zvukově rozmanité a něčím ojedinělé.    Lístky jsou stále v předprodeji bud přímo v klubu doma nebo na tel: 725081541 za 99kč. Na místě budou pouze do 21:00, po té bude vstup za 120Kč.

    Nebude chybět vánoční výzdoba, pro prvních 100návštěvníků je připraven malinký dárek mixované cd Dj Spixe a ostatních djs. Další den příjdeme s dalším infem. IMAGINE TEAM

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 05.06.2023 1:40 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign