Senzaparty.net | festivaly | RfP: Rajcovní muzika dneška? Holy Esque!

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

22.08.2009 Letiště Hradčany [CL] MIMOŇSKÉ Války XV.
19.07.2014 Pod kaďanským hradem [CV] Vysmáté léto Kadaň
02.12.2009 ULeguana [UL] Vítání prvňáčků
 

RfP: Rajcovní muzika dneška? Holy Esque!

9.5.2014 10:13 Pepíno | festivaly
 

Řada návštěvníků loňského Smíchov Open Air festivalu zcela jistě potvrdí, že skotští Holy Esque byli největším překvapením programu.

Obrovské nasazení a energie celé kapely s nezapomenutelným projev frontmana Pata Hynese vytváří unikátní kombinaci, ze které mrazí.

Ostatně ředitel RfP Michal Thomes vzpomíná: "S kapelou jsem se setkal v rámci Smíchov Open Air, kde vystupovala na Nouvelle Prague stage. Fascinují mě zpěváci s "nemocnými" hlasy a kombinace nostalgie a určité naléhavosti v projevu zpěváka mi přijde velmi sexy, a to předesílám, že mám prokazatelně 96ti procentní preference..."

Kapela ze skotského Glasgow se za tu dobu opět posunula na výsluní zájmu fanoušků i médií. Za neutuchající podpory DJs prestižního BBC One a dalších rádií se vedle loňských Glastonbury či Great Escape v Brightonu či četných klubových koncertů objevila na festivalu CMJ v New Yorku. V Dánsku pracuje na debutovém albu a ochutnávkový lednový singl Silence signalizuje, že je na co se těšit.

Již podruhé Holy Esque zazářili na prestižním showcase festivalu SXSW v americkém Austinu a můžeme si být jisti, že řezavě rozechvělý až znepokojivý hlas Pata Haynese spolu s náloží kytarových riffů a drajvem, kterým ho jistí jeho spoluhráči bude patřit po právu k elitě letošního Rock for People.

http://youtu.be/LRuDssVnbCc
http://youtu.be/gtplUfQTRqY
http://youtu.be/VQVm7DnOnf4
http://youtu.be/ZrB4Sfra8NE
http://holyesque.tumblr.com
www.facebook.com/HolyEsque

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 10.06.2023 7:04 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign