Senzaparty.net | festivaly | RfP: Úlet velikonočního zajíčka - Kadebostany

RfP: Úlet velikonočního zajíčka - Kadebostany

10.5.2014 18:20 Pepíno | festivaly
 

Kapela založená prezidentem. Kapela, která vydává vlastní měnu. Kapela, která má vlastní zemi, rádio i armádu. To jsou Kadebostany. Sami sebe nazývají kolonizátory popového impéria.

Jejich neodolatelná směsice popu, syntetizátorů, sametového hlasu zpěvačky doplněná o prvky tradiční východoevropské hudby, dělají z Kadebostany projekt hodný celosvětového uznání.

I když vás o tom budou zarytě přesvědčovat, na mapě budete Kadebostan hledat marně. Přestože, se to tahle bláznivá parta snaží poměrně úspěšně skrývat, pravdou je, že jejich domovem je Švýcarsko.

„Na první poslech nás kapela zaujala a rozhodli jsme se, že ji musíme na festival přivést. Hlas zpěvačky Aminy připomíná Amy Winehouse, Adel nebo Selah Sue a v kombinaci se směsicí elektropopu a tradiční východoevropské hudby vytváří jedinečný hudební zážitek,“ přibližuje za Rock for People Michal Thomes.

První album vydali v roce 2011 a okamžitě vzali útokem mezinárodní posluchače stovkou živých koncertů po celém světě. Vyzbrojeni počátečním úspěchem, vydali Kadebostany své druhé album Pop Collection na podzim loňského roku. Singl Walking With A Ghost opět okamžitě zaútočil na zahraniční fanoušky a videoklip má na YouTube přes 2 mil. zhlédnutí, což je nejvíce v historii celého Kadebostanu. Lokální Kadebostanský rozhlas již na přání svého prezidenta nehraje jinou hudbu.

Kapela hojně koncertuje v domovském Švýcarsku, Francii, Nizozemí a v létě se chystá obsadit i letiště v Hradci Králové a my doufáme, že jejich útok ustojíme.

http://www.kadebostany.com/
https://www.facebook.com/Kadebostany
https://www.youtube.com/user/KADEBOSTANY

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 10.06.2023 7:16 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign