Senzaparty.net | festivaly | Na Rock for People si zahrajete vlastní recyklovaný koncert s Wohnout!

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

22.08.2009 Letiště Hradčany [CL] MIMOŇSKÉ Války XV.
19.07.2014 Pod kaďanským hradem [CV] Vysmáté léto Kadaň
02.12.2009 ULeguana [UL] Vítání prvňáčků
 

Na Rock for People si zahrajete vlastní recyklovaný koncert s Wohnout!

27.5.2014 20:31 Pepíno | festivaly
 

Již několik let si je na Rock for People přejete. A my vám letos to přání splníme. Kromě recyklace tradičních plastů, papíru nebo skla se letos dočkáte i recyklace kapely Wohnout.

Kapela Wohnout se rozhodla v letošním roce ve spolupráci se zábavným portálem Samosebou.cz recyklovat své koncertní vystoupení na Rock for People. Pár desítek fanoušků bude mít exkluzivní příležitost zahrát si svůj vlastní koncert s touto kapelou v chillout zóně ČISTÝ FESTIVAL. Tuto možnost budou mít i v případě, že neovládají žádný hudební nástroj. Stačí vlastnit chytrý telefon nebo tablet se speciální aplikací, pomocí které doprovodí kapelu Wohnout na bicí.

Exkluzivní šanci zahrát si vlastní koncert s Wohnout získají ti návštěvníci Rock for People, které tým projektu Čistý festival přistihne třídit odpady do speciálních barevných košů ve festivalovém areálu. Tito vybraní návštěvníci Rock for People přistižení při třídění odpadů získají vstupenku ve formě speciální papírové pásky.  Ve čtvrtek 3. 7. odpoledne si pak od 17 do 18h společně zahrají speciální hodinový set s kapelou. Na úvod proběhne škola hry na bicí s bubeníkem kapely Fenkem. Potom si největší odvážlivci mohou vyzkoušet bicí battle proti Fenkovi o wohnoutí ceny. A nakonec programu si všichni, kdo budou mít ve své chytrém telefonu speciální Wohnout aplikaci, zahrají několik skladeb přímo s kapelou.

Pokud si chcete zajistit své místo na recyklovaném koncertě Wohnout v předstihu, můžete zkusit vyhrát vstupenky v jedné z mnoha soutěží, které proběhnou v červnu na rádiu Evropa 2, v hudební televizi Óčko, na internetových portálech iDnes.cz, Aktualne.cz a Seznam.cz nebo v časopise ČD pro VÁS. Přehledné informace o všech soutěžích můžete sledovat na Facebooku nebo internetových stránkách projektu ČISTÝ FESTIVAL.

Speciální Wohnout aplikace bude k dispozici ke stažení již od června na App Store a Google Market, díky speciálnímu vysílači ji bude možné nezávisle na síle signálu stáhnout do mobilu také přímo v chillout zóně ČISTÝ FESTIVAL.  

http://www.facebook.com/wohnouti
http://www.youtube.com/wohnoutmusic
http://www.instagram.com/wohnoutmusic
https://plus.google.com/+Wohnout
https://twitter.com/#!/wohnoutmusic
http://www.wohnout.cz/

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 10.06.2023 7:29 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign