Senzaparty.net | festivaly | RfP: S kapelami ještě nekončíme, přivítejte Blood Red Shoes!

RfP: S kapelami ještě nekončíme, přivítejte Blood Red Shoes!

29.5.2014 20:42 Pepíno | festivaly
 

V Čechách nejsou Blood Red Shoes žádnými nováčky. Letos na jaře vystoupili v pražském Lucerna Music Baru a dle mnohých přítomných šlo a jeden z nejlepších dosavadních koncertů tohoto roku.

Je tedy logické, že se jejich nekompromisní indie rock míchajíci grungeovou naléhavost s punkovou energií objeví na Rock for People, aby si jej mohli skalní fanoušci užít znovu a noví posluchači poznat, jak vypadá autentická rocková scéna v současné Anglii.

Zpěvačka a kytaristka Laura-Mary Carter se dala a dohromady s bubeníkem Stevenem Ansellem v roce 2004. Tehdy opustili svoje předchozí kapely a sešli se, aby si spolu zajamovali.

I když v civilu působí jako kamarádi z dětského tábora či sourozenci, na pódiu do toho umí pořádně říznout. Mezi svoje vzory počítají  Babes in Toyland, Nirvanu, Queens of the Stone Age, Pixies a blízko mají ke svým krajanům Blur nebo PJ Harvey. Čtyři úspěšná alba a účinkování po celé Evropě i v USA, včetně takových festivalů jako jsou Reading and Leeds, Summer Sonic, Pukkelpop, Lowlands, Melt! a další vystavují sympatické energické dvojici to nejlepší doporučení pro Rock for People.

Kdyby vás zajímalo, jak vypadal předposlední koncert v pražském klubu Roxy v roce 2012, koukněte SEM

https://www.youtube.com/user/BloodRedShoesVEVO/videos
http://youtu.be/QsTlmjNZCgs
http://youtu.be/7wU18J6GeoA
http://www.bloodredshoes.co.uk/
www.facebook.com/bloodredshoes

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 10.06.2023 6:02 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign