Senzaparty.net | festivaly | RfP: Festivalová pláž Urban Wave bude žít hudbou i tancem

RfP: Festivalová pláž Urban Wave bude žít hudbou i tancem

5.6.2014 20:46 Pepíno | festivaly
 

Pláž Urban Wave je již tradiční součástí Rock for People. A stejně jako během předchozích ročníků i letos je pro vás připraven mix skvělých DJ’s, zajímavých workshopů i výborných koktejlů. Zkrátka relax na pláži jak má být.

Ve čtvrtek vás od 14h hodin čeká DJský workshop pod vedením DJe Ghonzalese. Kdo by si chtěl sám zkusit namíchat osvěžující drink, může se zúčastnit barmanského workshopu. Po dalším DJ workshopu pak započne párty o kterou se postupně postarají DJ Ghonzales, DJ Bidlo, DJ Tall Boy Slim a večer završí DJ Sydney.


© www.klapper.cz

Pátek opět započne DJským workshopem s DJem Ghonzalesem, ale pak je tu zásadní změna – bude se totiž tančit samba! Přijďte si vyzkoušet, jak se tančí v Riu. Večerní mejdan pak postupně rozjedou DJ’s Robot, Fun a Orbith. Malou vsuvkou bude Brazil night… O co se jedná? Nechte se překvapit.

Sobotní DJský workshop je jistotou. Pak se přijďte rozhýbat na workshop capoeiry a plynuje přetančete do večerní rozlučkové párty s Alexem Neivelem, DJ Czech a vše uzavřou DJ’s Macio & El Jay.

Časy jednotlivých setů i workshopů najdete v harmonogramu.

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 10.06.2023 7:01 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign