Senzaparty.net | festivaly | RfP: Díky T-Mobile bude na festivalu lítat nejrychleji NEJEN internet!

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

22.08.2009 Letiště Hradčany [CL] MIMOŇSKÉ Války XV.
19.07.2014 Pod kaďanským hradem [CV] Vysmáté léto Kadaň
02.12.2009 ULeguana [UL] Vítání prvňáčků
 

RfP: Díky T-Mobile bude na festivalu lítat nejrychleji NEJEN internet!

20.6.2014 21:01 Pepíno | festivaly
 

V letošním roce má T-Mobile na Rock for People připravenou opravdu unikátní prezentaci, která nemá ve festivalovém světě obdoby! Návštěvníci se mohou těšit na jedinečnou porci zábavy a adrenalinu.

Protože naši zákazníci se mají vždy nejlépe, připravili jsme pro ně spoustu výhod.

Dominantní a nepřehlédnutelnou aktivitou bude letos větrný tunel, ve kterém zažijete jedinečný a nezapomenutelný pocit letu a volného pádu. Kromě unikátního zážitku, během kterého si užijete spoustu legrace, si odnesete na památku i fotku, která Vám bude tento okamžik připomínat. Když už jsme u té rychlosti a pobytu ve výškách, nesmí chybět ani speciální kvadrikoptéry. S těmito moderními stroji, které budete ovládat skrz mobilní telefon, můžete v klidu poletovat, ale i realizovat akční a přesné průlety!

Ani letos nebudou chybět návštěvníky oblíbené služby, kterými jsou nabíječkárna telefonů, festivalová úschovna či koloběžky pro zkrácení cesty přes areál. Protože jdeme s dobou, rozhodli jsme se Vám zpříjemnit veškeré procesy související s těmito službami. Odbavení proto bude rychlé a online. Dále budou připraveny další zábavné aktivity, kterými si můžete zpříjemnit čekání na oblíbenou kapelu.

T-Mobile opět poskytne technologického řešení umožňující pokrytí Festivalparku internetem. Free wifi bude k dispozici pro všechny návštěvníky T-Mobile zone.

Klienty T-Mobile na místě čekají výhody v podobě přednostního nabíjení, létání ve větrném tunelu a další super věci.

Ještě nemáš lupeny na Rock for Poeple? Pokud jsi u T-Mobile, tak máš štěstí. Pro naše teď máme soutěž o lístky. Tak neváhej a zapoj se. Soutěž trvá až do 25. 6. Více na www.t-music.cz/rfp.

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 10.06.2023 6:40 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign