Senzaparty.net | festivaly | S notebookem od HP na Rock for People zdarma

S notebookem od HP na Rock for People zdarma

24.6.2014 21:06 Pepíno | festivaly
 

Naše každoroční spolupráce s Hewlett-Packard se letos rozrůstá o další aktivity. Při nákupu u HP můžet získat slevu na celofestivalovou vstupenku či VIP vstup zdarma.

HP již tradičně vybavuje naše presscentrum notebooky pro navináře a zároveň pomáhá se zabezpečením počítačů a tiskáren pro produkci celého festivalu. Letošní spolupráce ale přináší další novinku. Všichni zákazníci HP mohou získat speciální slevu na festivalovém vstupném a užít si tak to nejlepší, co dvacátý ročník nabízí.

Naprostou bombou je exkluzivní nabídka internetového obchodu HPmarket.cz, kde můžete s nákupem notebooku získat rovnou VIP vstupenku zdarma. Je potřeba ale jednat rychle. Nabídka je limitována na prvních 50 zákazníků, kteří zakoupí jeden z nabízeních notebooků. Dá se tedy předpokládat, že vstupenky budou rychle pryč. Proto neváhejte a vyberte si nový notebook od HP ještě dnes a získejte VIP vstup na festival

Mezi notebooky v nabídce HPmarketu najdete také jednu žhavou HP novinku nazvanou HP Pavilion x360. Notebook, který přináší do světa domácích HP notebooků unikátní otočný kloub.  Právě díky otočnému displeji lze notebook používat a přetáčet v různých polohách, a to až do rozsahu 360°. Na novém notebooku z řady HP Pavilion ale zaujme především jeho cena, která z něj dělá dostupné zařízení pro běžné uživatele.

V.I.P. vstupenku můžete získat i k dalšímu zajímavému HP kousku s názvem HP ENVY 17-j000ec. Jedná se o designový skvost, který každého na první pohled zaujme svým stříbrným hliníkovým krytem se vzhledem podobným skleněnému vláknu. Hned druhý silný dojem zanechává unikátní funkce Leap Motion, která k osvědčeným dotykovým možnostem ovládání notebooku přidává bezdotekové ovládání budoucnosti. Notebook tak můžete ovládat pouhým pohybem ruky, aniž byste se dotkli klávesnice, myši či obrazovky!

Užijte si své oblíbené interprety dříve než vyrazíte na festival. Z notebooku HP ENVY 17 si hudbu vychutnáte skoro jako naživo. Notebook je totiž vybaven vynikajícím zvukovým systémem Beats Audio se čtyřmi reproduktory a subwooferem.

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 10.06.2023 5:52 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign