Senzaparty.net | festivaly | RfP: Fakt Nakonec Máme – FNM = Faith No More v Hradci!

RfP: Fakt Nakonec Máme – FNM = Faith No More v Hradci!

24.1.2015 17:47 Pepíno | festivaly
 

Všichni, kteří připustili, že čekat na vystoupení Faith No More na Rock for People nerovná se čekání na Godota, mají jedničku z vizionářství a prozřetelnosti.

S potěšením vykřičím do světa, že 5. června budeme mít, co jsme chtěli!

V proluce od posledního alba Faith No More, kterým vytyčili konec zlatého věku crossoverových kapel, byste klidně stihli postavit dům, zasadit strom a zplodit syna, který by dokonce dosáhl plnoletosti. Po 18 letech letos na jaře vypustí novou placku a přijmou nomádský způsob života na počtem limitované tour. Pilotní singl s názvem Motherfucker, který už od konce listopadu minulého roku rotuje v přehrávačích nejednoho fanouška, leccos o desce napovídá.

Od roku 2012, kdy nám bylo shora jasně naznačeno, že člověk opravdu neovlivní z nebe padající trakaře, kočky, psy, Mary Poppins a podobně, jsme se snažili dostát slibům. Proto letos v Hradci Králové společně uskutečníme onen poslední krůček ke splnění hudebních přání.

Faith No More se v nedávném rozhovoru pro časopis Rolling Stone nechali slyšet, že jsou sice bandička padesátníků, ale že doufají, že na nahrávce to nebude poznat – a já jsem dost zvědavý, s čím na nás ekipa okolo Mika Pattona vyrukuje na letišti v Hradci. Největší hity jejich pestré kariéry, na které jsem odrostl já, Fořťák, ale třeba i námi ctěný Honza Vošta ze Staropramenu, zcela jistě chybět nebudou.

P.S.: Fakt Nebude Madonna!

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 28.05.2023 20:47 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign