Senzaparty.net | festivaly | RfP: Pevnost byla dobyta – do Hradce přijedou Bastille!

RfP: Pevnost byla dobyta – do Hradce přijedou Bastille!

24.2.2015 17:56 Pepíno | festivaly
 

Neplenili jsme, nikoho jsme ani nepřipravili o kalhoty a revoluce snad také nevypukne. A přesto hlásíme dobytí jedné z největších hvězd letošního festivalu!

Já doufám, že se společně s námi začnete těšit, že Bastille, anglický čtyřčlenný zázrak indie scény, který uhranul celý svět, osvítí 6. června hradecké letiště!

Docela by mě zajímalo, zda se kapela snaží svým fanouškům cíleně zvýšit povědomí o historii, mytologii a kultuře obecně – názvy Bastille, Pompeii či Icarus by o takovém úmyslu vypovídaly. Připočtěme song Laura Palmer, což je jméno jedné z postav seriálu Twin Peaks, nebo Daniel in the Den, kousek odkazující na biblický příběh o Danielovi, a máme vcelku reprezentativní vzorek lidských dějin. Čemu se asi přiučíme v Hradci?

O čem však není třeba spekulovat, je fakt, že nás nemine porce skvělé muziky několika hudebními cenami ověnčeného uskupení. Popularita Bastille i setrvání singlu Pompeii na nejvyšších příčkách hitparád po celém světě slibuje, že festivalpark přivítá to nejlepší ze současné populární scény! A pakliže budeme i o něco moudřejší, proč ne!

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 28.05.2023 22:48 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign