Senzaparty.net | festivaly | RfP: Faith No More kam se podíváš

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

22.08.2009 Letiště Hradčany [CL] MIMOŇSKÉ Války XV.
19.07.2014 Pod kaďanským hradem [CV] Vysmáté léto Kadaň
15.03.2008 Music Club EMCO [UL] Dj Rush – I’m Back warmup party
04.06.2011 Smetanovo nábřeží [DC] Hudební festival Březňák
 

RfP: Faith No More kam se podíváš

14.5.2015 18:55 Pepíno | festivaly
 

Časopisu Headliner se povedl opravdu husarský kousek a oklikami se dopracovali k rozhovoru s basákem Faith No More, Billy Gouldem.

V právě vypuštěném květnovém čísle se dočtete nejen o novém albu Sol Invictus, které vychází 19. května a jenž je již nyní kritikou a hudebními platformami vynášeno na piedestal, ale i o konceptu jejich show, o vazbách na ČR a vzpomínkách na RfP 2012.

A tím to samozřejmě nekončí. Další informace k Faith No More a samotnému festivalu již nyní na vašich telefonech, tabletech a nově i na webu stále se rozrůstajícího měsíčníku Headliner.

A zde malá ochutnávka….
k předkapelám na tour:
Headliner: Jakým způsobem si vybíráte předkapely na turné? Viděl jsem, že část turné s vámi hrají třeba naprosto odlišní Refused. Znamená to, že jste jejich fanoušci?
Billy Gould: Ano, jsme fanoušky Refused. Obecně se ale snažíme vybírat si kapely konvenující našemu vkusu, a ne jenom otrocky přijímat volbu promotéra koncertu, což je typický proces. Snažíme se využít vlivu, který máme, udělat celý ten balíček pro návštěvníka trochu víc zajímavý…

k výměně názoru v rámci nahrávání desky:
H: Hádáte se někdy?
BG: Ano, je to součást procesu. Je to těžká práce, mnohem složitější a komplikovanější, než třeba udělat stůl. Asi jako architektura. Musíte myslet na všechny úhly pohledu, a každý má trochu jinou představu, jak se dobrat k nějakému cíli…

k přístupu ve tvorbě:
H: Takže je vám dost blízká etika Do It Yourself, je to tak?
BG: Absolutně! Když se nad tím zamyslíte, tak Faith No More jsou kompletně DIY. Sami si nahráváme, desky vydáváme na vlastním labelu, máme i vlastní vybavení, všechno je jen o nás a v naší výhradní režii.

Více na www.headliner.cz

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 28.05.2023 22:03 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign