Senzaparty.net | festivaly | RfP: Další várka zástupců českého hudebního kosmu

RfP: Další várka zástupců českého hudebního kosmu

24.5.2015 19:09 Pepíno | festivaly
 

Odkrýváme několik představitelů tvrdší a temnější strany českého hudebního spektra. Punk rock a hardcore bude čechrat vaše sluchová ústrojí hned na několika stagích.

Zakázaný Ovoce

Kapela s nespočtem zářezů na pažbě – od stovek odehraných koncertů, přes pět řadových alb, po vysokou sledovanost na YouTube.  Aby také ne, když má tahle punk rocková smečka za sebou desetiletou dobu fungování.  Gratulace k jubileu budou přijímat v pátek 5.6.

https://www.youtube.com/watch?v=GoA2s8OyD0Y

 

City Lights

De luxe lahůdka – hardcore s příměsí rock'n'rollu. Skvadra, která se dostala do semifinále soutěže Planetrox Czech Republic 2015.  Předskakovali takovým velikánům, jako jsou Papa Roach nebo Stick to Your Guns. Vloni křtili v legendárním pražském klubu 007 své EP Hydra, mix/mastering jim dělal Steve Sears jr., který v minulosti spolupracoval například s Good Charlotte a Gallows. V Hradci to budou drtit v pátek 5.6.

https://www.youtube.com/watch?v=etdIXGAnNL0

 

Skywalker

A další hardcore, tentokrát v kombinaci s punk rockem. V roce 2013 se stali vítězi soutěže Planetrox Czech Republic, což jim vyneslo slot na kanadském festivalu Envol et Macadam 2013. Pravidelně koncertují po celé Evropě a pódium sdíleli například s hardcore legendou Madball, H2O nebo Sick of It All. Takže pište si, sobota 6.6.

https://www.youtube.com/watch?v=EZwD0wGOvis

 

Criminal Colection

A další vítěz soutěže Planetrox Czech Republic, tentokrát z roku 2012. Krom vystoupení v Kanadě na Envol et Macadam festivalu sjeli i Brazílii, Rusko, Izrael nebo Německo. Pyšnit se mohou předskakováním takovým peckám jako Young Guns a Your Demise. Zajímavostí je, že bubeník je zároveň lead vokalistou. Řádnou porci poctivého punk rocku vám naordinují v pátek 5.6.

 https://www.youtube.com/watch?v=UeqbwppSxug

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 28.05.2023 22:18 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign