Senzaparty.net | festivaly | USSF ukončena, máme vítěze i divokou kartu na RfP

USSF ukončena, máme vítěze i divokou kartu na RfP

4.6.2009 18:53 Pepíno | festivaly
 

Po měsíci hlasování byla na konci května ukončena soutěž [i]Udelěj Si Svůj Festival[ii]. Pojďte se s námi podívat na vítěze!

    Soutěž byla poměrně napjatá a bojovalo se až do posledních minut. Dnes došly zbývající hlasy, které putovaly systémem a soutěž je uzavřena. Na Rock for People 2009 se probojovaly kapely Standby, BroumBand, Nenaděláš nic, Evelynne a Szkrat. Divokou kartu od týmu RFP dostala skupina Zrní. (Kapely bude během následujících dní kontaktovat někdo z festivalového týmu.)

    "Líbí se nám, jak jsou si kapely na prvních místech nepodobné." Říká dramaturg festivalu Petr Fořt. "Třeba Standby jsou evidentně hodně mladí, doufáme, že jim koncert ne festivalu pomůže." Divokou kartu od týmu Rock for People dostala kladenská kapela Zrní. Svou jinakostí a zajímavým zvukovým projevem určitě bude schopna oslovit nejednoho festivalového fanouška.

"Celkem dorazilo 12 853 hlasů," komentuje průběh soutěže Martin Brykner za portál t-music, který soutěž spolupořádal."Poslední dva dny jsme dostali pětkrát více hlasů než obvykle, hodně hlasů ale nemohlo být uznáno, protože u nich byl překročen limit pěti zpráv denně z jednoho telefonního čísla."

Doufáme, že jste svým hlasováním vybrali ty, jejichž hudbu si na festivalu užijete. Kompletní výsledky soutěže USSF najdete tady. Děkujeme všem zúčastněným a všem hlasujícím!

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 28.05.2023 21:35 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign