Senzaparty.net | festivaly | Jak vám dupou králíci, jak si vedou Ambíci

Jak vám dupou králíci, jak si vedou Ambíci

22.6.2009 11:25 Pepíno | festivaly
 

Píše se druhý rok amebassadorského projektu. Činili jste se, makali jste, byli jste zodpovědní a přispěli jste svým umem ke slávě Rock for People. Za to vám patří obří dík týmu a samozřejmě VIP vstupenka na letošní parádu. Kdo co dělal a jak to dopadlo?

Loni měli Amebassadoři za úkol roznášet letáky a lepit plakáty. Dařilo se, ale občas došlo k problémku s městem, protože aktivní lepiči se někdy soustředili na placené reklamní plochy. Letos bylo na každém, co si vymyslí za projekt a podle jeho realizace bude či nebude odměněn. Řekli jsme si, že rozdáme maximálně padesát vstupenek, ale opravdu šikovných jedinců bylo poskrovnu. Pojďme se tedy podívat na ty projekty, které uspěly na výbornou.

Fanouškovské stránky Hadouken, český Myspace Hadouken a český Myspace Arctic Monkeys má na starosti dvojice Jenny Helders a Klára Mohylová. Těm dvěma se podařilo to, co našemu týmu ne - spojili se s Hadouken a jejich prostřednictvím vám vyřizují pozdravy: Hey Jenny & Chiara, thanks for supporting us in your country, we might be able to do an interview if we get time, but i'm happy to send this message. 'To all our fans in the Czech Republic and areas surrounding, thank you very much for all your support, we enjoyed ourselves loads in your beautiful country the last time we visited and me and Alice loved Prague when we visited earlier in the year too! Look forward to seeing you soon, Love James Hadouken! x   Dobrý, ne?

Harmonogram kapel na Rock for People 2009 s překryvnými časy stvořil Martin Staněk. Už víte, co se vám kryje a o co nepřijdete? Koukněte na to! Je to přehledné a užitečné.

Oficiální profil Rock for People na Facebooku a fanouškovskou skupinu tamtéž vytvořil a administruje Dan Režný. Skvělá práce, profily žijou, lidi chodí, kumulujou se. Máte profil na Facebooku a ještě jste to neviděli? Šup tam!

Olbřímí práci odvedli dva festivaloví harcovníci Ondřej Gondkovský a Petr Svoboda. Ti si vzali do parády festivalový blog, doslova ho vydupali ze země a neopustí vás ani o čtyřdenním mejdanu. Společně s promotýmem budou sedět v promostanu a pálit další informace ze zákulisí i z terénu. Kluci, smekáme! Nasmíme ale zapomenout na jejich sekundantku Ivetu, která zatím opravuje Gondovy hrubice a na festu samém se osvědčí jako fotografka!

A podpora v týlu je důležitá samosebou. Web Amebassadorů vytvořili Pavel Ševčík a Ondřej Franěk. Společně se vydali taky na festival Votvírák, kde rozlepili tunu plakátů RFP. Paráda.

Nesmírně náročný úkol si na sebe vzala dvojice cyklojízdařů Martin Štekl a jeho kámoš Pepa. Vymysleli, naplánovali a projeli trasu, kterou povede cyklovýlet na Rock for People, naprogramovali web, zaintegrovali ho ve spolupráci s Qwertym do našich stránek a pojedou cyklojízdu s náma. Pojeďte s náma taky, protože to bude bezva mejdan!

Máme ale podporu i v zahraničí - z Polska se nám přihlásila Paule Jasiukiewicz a vede tam vynikající blog v polštině. Znajdziecie tutaj.

Některé projekty ještě běží a čekají na vyhodnocení, takže nepředbíhejme a neukončujme hned všechno naráz. Každopádně výše uvedení už se mohou tešit na VIP lístky, které jim umožní třeba setkání s jejich oblíbenými kapelami a náhled do zákulisí festivalu. 

Amebassadoři díky! A uvidíme se na VIP baru!

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 28.05.2023 20:33 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign