Senzaparty.net | videoreport | Jak se staví Rockáč a jak to vidí COOL?

Jak se staví Rockáč a jak to vidí COOL?

2.7.2009 13:18 Pepíno | videoreport
 

Již zítra začíná startovací den 15tého ročníku Rock for People a tentokrát bude fakt COOL!

Dokument Prima COOL


TV spoty 2009
    Zcela netradiční cestou se letos vydali orginizátoři Rock for People při komunikaci na televizních obrazovkách. Výrobu spotů svěřili kovaným profesionálům: kreativního konceptu a režie se ujal Pavel Fuksa alias Cosmoboy ze studia Stillking Films, které výrobu i produkčně zaštítilo. Postprodukce pak probíhala v dalším renomovaném studiu - Avion. Originální zvukovou stoupu vytvořili muzikanti ze Southpaw.

    "Jsme přesvědčeni, že klipy vybočují z obvyklé vizuální komunikace hudebního šoubyznysu, a to nejen v České republice. A že asociativní profily vybraných kapel, natočené s velkou nadsázkou, imaginací a humorem, osloví i vás. Ať se líbí!"

    "A všem, kteří se na výrobě podíleli, patří náš dík a respekt. Jmenovitě Petru Ynachimu, který nás na tuto myšlenku přivedl, a Kukovi z Horkýžů slížů za neutuchající inspiraci."

    Mimochodem: s klipy se můžete od pondělí 25. května setkat na obrazovkách mediálních partnerů Primy a COOL TV. Později budou nasazeny i u dalšího, tradičního partnera Rock for People - Óčko TV.

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 28.05.2023 22:25 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign