Senzaparty.net | festivaly | RfP: Jednu ze scén na Večírku opanuje Bandzone.cz

RfP: Jednu ze scén na Večírku opanuje Bandzone.cz

10.6.2012 20:16 Pepíno | festivaly
 

Komu chyběly na letošním Rock for People punkové, punkrockové, skapunkové a další obdobné kapely, bude spokojen aspoň co se tuzemské hudební scény týče. Na party Bandzone.cz se totiž hned na Večírku představí několik výborných partiček.

Nevěříte? Tak to vezměme popořadě... Bandzone.cz večírek zažehává 3. 7. v 15.00 a končí 30 minut po půlnoci. Kam jsme umístili Red Bull Tourbus, najdete brzy v sekci Mapy.

BAGS
Jedna z kapel, které zazářily na letošním Bandzone showcase. Osmičlenná parta studentů, kteří mísí punk, rock, popové refrény a vše koření skáčkovými dechy. V hudbě loubí českost UDG, groove Fast Food, popovost Ewy Farne a mladistvou neposkvrněnost. Na RfP si odbudou svou premiéru!

Carlos and his Coyotes
Ostřílená tlupa veteránů předloží povedené české texty a nadupaný rock and roll s kontrabasem. Koncerty bývají hodně roztančené. Na podiu šest pokérovaných týpků od hlavy k patě. Má to styl.

Corposant
Progresivní metalcorové seskupení Corposant vzniklo v roce 2005. V srpnu 2011 kapela vydala sedmitrackové EP "My Hard Reborn". Za zmínku stojí jistě stálost členů kapely (kapela hraje po celou dobu v původním složení) a stabilní tvorba žánrově nevyhraněných songů, které jsou obrazem přijímání nových vlivů a experimentování se soudobou muzikou. A skvělá pověst live koncertů!

Gerda Blank
Hodně originální dvoučlenný projekt z Nového Zélandu, který má nyní základnu v Brně. Představte si něco mezi White Stripes a Grinderman Nicka Cavea. Kdo viděl naživo, může jen doporučit!

Shogun Tokugawa
Hledali jsme kapely, ke kterým se hodí klíčová slova: energie, moshpit, stagediving. Asi není tip na kapelu, která by tohle všechno splňovala. "Shoguni" už začínají být vyhlášení tím, že jejich koncerty jsou prostě největší bordel a lidi to baví. Zároveň jsou na tom skvěle po instrumentální stránce a jejich aktuální naživo nahrávané EP vzbudilo u fanoušků i kritiků nadšené ohlasy.

The.Switch
The.Switch jsou jednou z nejprogresivnějších stálic českého rock crossoveru. Právě dokončili trilogii Na Dosah, rozšířili své řady o multifunkčního člena (DJ, piano, druhá kytara) Vanju (ex-FDK) a s novou show, která obsahuje light design, nový skvělý zvuk, veliké svítící logo, zajímavý styling a hlavně 5 úplně nových a hodně originálních skladeb a objíždějí kluby po celé ČR. Jejich aktuální singl Hyena hraje Radio 1 i Rockzone. Jestli má někdo v tomto žánru vyhlášenou dobrou pódiovou prezentaci, jsou to právě The.Switch.

Punkhart
Legendární parta z Valmezu, která již standardně nefunguje. Dávají se dohromady většinou jen na 1 turné ročně a speciální akce jako například support pro Millencollin. Kdo chodí na punkrock, jejich „Velkou neznámou“ je hymna. Bubeník nyní hraje v Pipes and Pints. Punkhart nastavili trend pop-punku v ČR.

Hentai Corporation
Bláznivá muzika, výborný zpěv, bláznivá show plná zvratů a překvapivě vtipných vstupů frontmana Radka Škarohlída. Kapela je hodně vidět na podiích i mimo ně.

PS: Kompletní program Red Bull Tourbus a dalších scén zveřejníme už velmi, velmi brzy v Harmonogramu!

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 10.06.2023 7:28 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign