Senzaparty.net | festivaly | RfP: Orbital přijedou s vavříny na hlavách. Wonky!

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

22.08.2009 Letiště Hradčany [CL] MIMOŇSKÉ Války XV.
19.07.2014 Pod kaďanským hradem [CV] Vysmáté léto Kadaň
02.12.2009 ULeguana [UL] Vítání prvňáčků
 

RfP: Orbital přijedou s vavříny na hlavách. Wonky!

24.5.2012 23:37 Pepíno | festivaly
 

Pro mnohé největší lákadla letošního RfP - Orbital - přijedou do Hradce ověnčeni bezpočtem nadšených recenzí na jejich čerstvé album Wonky. Hit léta? Podle kritiků Where Is It Going?

Zatímco The Prodigy na nové desce teprve pracují, další hvězdy letošního Rock for People, britská dvojice ORBITAL, na sebe strhla zaslouženou pozornost se svým novým albem Wonky. Studiovou novinku toto žánrotvorné duo vydalo po dlouhých osmi letech.Fakt, že se fanoušci na Rock for People mají na co těšit, mohou potvrdit nejen ti, kteří živé vystoupení Orbital zažili na Planet Festivalu v roce 2009, ale i ti, kteří si nové album Orbital již měli možnost poslechnout.

Výjimečnost novinky od Orbital (a oblibu této formace) dokazuje také to, že singl Stringy Acid se za dva týdny po svém nasazení vyhoupl na 1. – a aktuálně třetí - místo hitparády českého Radia 1. Mimochodem - právě na Radiu 1 (91,9 FM nebo na internetu si můžete 1. června poslechnout od 19.00 starší album Orbital The Altogether.

Že Paul a Phil Hartnollovi nepatří do starého železa, potvrzují i následující recenze, mezi nimiž nechybí ani nejvyšší ocenění 10/10!

BBC Online - 9/10
"Nikdo nečekal, že osmé album kapely s dvacetiletou historií bude znít takhle fantasticky. Čas ale zřejmě vlil bratrům energii do žil. Jejich návrat je triumfální. Raveři ve středním věku se dostanou do extáze a nová generace pochopí, o čem to vlastně ti starší pořád tak básnili."

The Arts Desk - 4/5
"Poslední skladba alba “Where Is It Going?” je prostě nářez, rostoucí a sílící crescenda mají takřka fyzickou sílu raveové rozkoše. Orbital zní sevřeně, dynamicky, skvostně a Wonky se stane lahůdkou festivalů. Už se nemůžeme dočkat. Vítejte zpátky!"

Drowned In Sound - 8/10
"Wonky je nejlepší deska, kterou Orbital natočili za posledních 15 let a jedna z jejich nejlepších vůbec. Závěrečná pecka je nádherná a nese vtipný název 'Where is It Going?' Co zamýšlí kapela v budoucnosti, je ve hvězdách, ale je jasné, že mají opět vítr v plachtách."

Flush The Fashion - 10/10
"Radostný optimismus je napumpován do všech skladeb. Závěrečná skladba ‘Where Is It Going?’ je vrcholem desky a vším tím úžasným, co Orbital představují.“

MusicOMH - 4/5
"Orbital jsou zase ve vrcholné formě, zní jistě a jsou připraveni chytit tuhle šanci a posunout svou muziku na další úroveň. Přímočará senzace."

Silent Radio - 9/10
"Závěr desky ve vás vzbudí touhu pokračovat v nekonečném poslechu a přímo posedlost vidět Orbital naživo."

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 10.06.2023 6:51 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign