Senzaparty.net | festivaly | RfP: Letošní stanové město? Bez front, s partou i autem

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

22.08.2009 Letiště Hradčany [CL] MIMOŇSKÉ Války XV.
19.07.2014 Pod kaďanským hradem [CV] Vysmáté léto Kadaň
02.12.2009 ULeguana [UL] Vítání prvňáčků
 

RfP: Letošní stanové město? Bez front, s partou i autem

3.4.2012 14:12 Pepíno | festivaly
 

Fronty. I to rezonuje ve vzpomínkách těch z vás, který loni na RfP bydleli ve stanovém městě. Letos jsme se tento nešvar rozhodli řešit od podlahy. Moderně, elegantně a po vlastní ose!

Váznoucí odbavení při vstupu do stanového města. To byla z vaší strany nejčastější (a v drtivé většině případu i jediná) výtka k loňskému Rock for People. Ačkoliv bychom mohli být touto bilancí potěšeni, opak je pravdou. Po několikaměsíční přípravě v terénu i u počítačů tak můžeme zveřejnit bez nadsázky revoluční změny, které vás v CAMPCITY letos čekají.

To hlavní na začátek: zavádíme podobný systém jako při vstupu do Festivalparku, čemuž by měla odpovídat i rychlost a absence front. Uhodli jste - v CAMPCITY si budete konečně moci rezerovat ubytování dopředu. Pro sebe i pro svou partičku.

PARKEMP aneb stanování u auta

První letošní novinkou je možnost stanování u auta. Podél celé runwaye od brány k východu bude PARKEMP, speciální část pro stanování u aut. Místo pro osobní auto a ubytování jeho posádky bude mít rozměry 8x3 metry. Na vytyčený prostor se pohodlně vejde auto a dva stany. PARKEMP bude mít vlastní sprchy a WC.

Senzaparty.net

Cena za osobní auto (max 5 míst k sezení): 2 500 Kč.

Platí se pouze za auto na vymezeném prostoru 3x8 metrů. Žádné další poplatky za osobu ani stany nejsou.

Cena za dodávku (max 8+1 míst k sezení): 4 500 Kč.

Platí se pouze za dodávku na vymezeném prostoru 4x10 metrů. Žádné další poplatky za osobu ani stany nejsou.

PARTAKEMP aneb Partičky levněji a luxusněji

Protože nám záleží na tom, aby na Rock for People vládl duch pospolitosti, podporujeme stejně jako loni PARTIČKY. Loni jsme kromě triček a Coolkegů Partičkám nabízeli i konzumenky. Pro letošek jsme se rozhodli Partičkám nabídnout možnost společného ubytování.

(Vše o Partičkách čtěte na rockforpeople.cz/particky)

Senzaparty.net

PARTAKEMP bude vymezený prostor výhradně pro Partičky. Půjde o prostor, který se vždycky zaplňuje jako první a který dle všeho považujete za nejlepší. Každý člen Partičky si bude moct u výběru trička zaškrtnout, zda stojí nebo nestojí o společné ubytování. Podle toho, kolik lidí v Partičce bude mít o ubytování zájem, pošleme šéfovi Partičky speciální e-ticket na PARTAKEMP.

Cena ubytování v PARTAKEMPU bude jednotně za 280 Kč na osobu bez ohledu na počet nocí. Normální kemp pak bude stát stejně jako loni 70 Kč na noc, takže pokud budete spát v kempu celý festival včetně noci před Večírkem, vyjde PARTAKEMP levněji.

"Budeme rádi, když budou Partičky kreativní a obrandují si vlastní teritorium. Zvláště vítané jsou partičkové vlajky a další poznávací znamení," usmívá se šéf Rock for People Michal Thomes. Vlajky, o kterých mluví Michal, jsme vám dokonce připravili. Ve chvíli, kdy bude vaše Partička odbavená a všichni budou mít vybraná trička, dostane šéf party nabídku k zakoupení partičkové vlajky na míru.

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 10.06.2023 5:35 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign