Senzaparty.net | festivaly | RfP: Tanec váš čeká před scénami, na runwayi i u piva

RfP: Tanec váš čeká před scénami, na runwayi i u piva

9.3.2012 14:36 Pepíno | festivaly
 

Dobrá zpráva pro všechny rockery: škatulku elektroniky jsme naplnili a dále budeme posilovat na jiných žánrových frontách. I tak se ale připravte na tanec a hopsání, a to všude po Festivalparku...

Naposledy vyhlášené kapely THE PRODIGY, ORBITAL a FLOGGING MOLLY stvrzují převládající ráz letošního Rock for People: energii a tanec ve všech jeho podobách. A nebude se to týkat jen hlavních scén, na kterých se během festivalu vystřídají dosud potvrzení electro-dubstepový mág Skrillex, Franz Ferdinand, Example, jenž před pár dny nadchl Lucerna Music Bar, The Kooks, The Subways či Enter Shikari.

Všeobecná volenka bude letos vyhlášena na různých místech Festivalparku: v jídelních a pivních stanech, na runwayi, v odpočinkových zónách, před hlavním vstupem, ve VIP barech nebo ve stanovém městečku… O zábavu se postarají temperamentní projekty z domova i ze zahraničí. V minulosti se takto zaskvěly například početné ansámbly Pink It Black nebo The Ginger Ninjas. Letos to budou výborní chilští kabaretiéři KEKO YOMA nebo nizozemský šraml MAISON DU MALHEUR. Další partičky z tohoto ranku budou následovat...

Keko Yoma přivezou nakažlivý mix latinskoamerických skoků, ska, reggae, rocku a divadelních scének, s nimiž se budete moci potkat na jedné z venkovních scén, v backstage anebo při volných improvizacích kdekoliv po Festivalparku.

Senzaparty.net

Keko Yoma - Mi Vida Se Fué Por El W.C.


Podobné do bude s nizozemskou formací Maison du Malheur, která staví na swingu a old time jazzu. Ideální protivenství pro všechny, kterým nevyhovuje Skrillexovo electro kroucení... Mimochodem - tito holandští "strejcové" zaujali značné množství návštěvníků Eurosonicu, mimo jiné i nás.

Maison du Malheur op de Parade, 2011

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 10.06.2023 6:34 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign