Senzaparty.net | festivaly | RfP: Tůůů - Red Bull Tourbus vám veze přes 30 kapel

RfP: Tůůů - Red Bull Tourbus vám veze přes 30 kapel

17.6.2012 11:05 Pepíno | festivaly
 

Jako stříbrný maják bude v záplavě kytar, bubnů, syntetizátorů, bas a dalších nástrojů na letošním RfP zářit Red Bull Tourbus, unikátní autobus s pódiem přímo na střeše. Právě u něj začne Večírek pro nedočkavé!

Program Večírku pro nedočkavé u Red Bull Tourbusu vznikl ve spolupráci se serverem Bandzone.cz. Jeho zástupci na Rock for People vybrali zajímavou sestavu punkových, punkrockových, skapunkových a trashmetalových českých kapel. Zatímco úvodní hodiny pobytu Red Bull Tourbus na Rock for People budou zasvěcené pouze kytarám, další program se otevře všem žánrům od ska, přes hip hop, nu-folk až po elektronickou hudbu.

Super zajímavý koncert se dá čekat od one show projektu Honzy Ponocného alias Circus Ponorka. Po něm na střechu Red Bull Tourbusu vyleze Angličan Simon Ruffskank, frontman kapely The Chancers. Hlavní čas prvního dne připadne hiphoperům Prago Union a jejich vyhlášené live show.

The Chancers - Rudeboy Back In Jail


Ve stejně našláplém duchu budou pokračovat i další dny. Tisíce hudebních fanoušků, kteří si přijdou k Red Bull Tourbusu poslechnout zajímavou muzikou a načerpat novou energii, budou bavit například elektrorockoví LUS3, intergalaktičtí Sci.fi Psi, vycházející hvězda domácí breakbeatové scény Real Transported Man nebo Sunflower Caravan, kteří na sebe upozornili společným turné s Glenem Hansardem a Markétou Irglovou.

Red Bull Tourbus je špičkově vybavený autobus, který poskytuje plnohodnotné zázemí jak kapelám, tak naprostý servis i hudebním fanouškům. Podium má přímo na střeše, nejbližší bary pro doplnění energie a osvěžení stojí jen pár kroků od stříbrného retrostroje.

Kompletní seznam vystupující na Red Bull Tourbus na Rock for People:
Bags, Carlos and His Coyotes, Corposant, Gerda Blank, Shogun Tokugawa, The.Switch, Punkhart, Hentai Corporation, DJ Pinocchio, Zoufale sexy, Kyanid, 1st Choice, Cirkus Ponorka, The Chancers, Puding paní Elvisovej, Prago Union, DJ Friky, Hiffi and Jacob, Niceland, Lus3, Lavagance, Gang Ala Basta, Scifi Psi, Real Transported Man, DJ Josef Sedloň, Tofu Fighters, Liwid, Rara Avis, Koblížci, Goodfelas, Evelynne, A Banquet, Sunflower Caravan, DJ Robot

Další informace o Red Bull Tourbusu, videa a rozhovory s kapelami najdete na www.redbull.cz/tourbus

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 05.06.2023 1:10 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign