Senzaparty.net | festivaly | RfP: Google přiveze kamion plný techniky i dárků

RfP: Google přiveze kamion plný techniky i dárků

17.6.2012 11:11 Pepíno | festivaly
 

Novinkou na letošním festivalu bude krom mnoha jiných pochystávek také speciálně vybavený Google+ kamion. Ten dorazí přímo na festival a český Google v něm na rozloze 200 m2 chystá mix zábavy a technologií.

Přijďte se zrelaxovat a vyfotit
Hlavní roli bude hrát relax zóna, kde návštěvníci najdou pohodlné FatBoye, gauč, ale také větrák v případě, že venku bude horko. Součástí kamionu bude i speciální fotokoutek s festivalovým pozadím. Všichni si tak budou moci zvěčnit zážitek z festivalu a udělat vtipnou fotku.

Pro milovníky fotografování je také připravena soutěž o lístky na příští ročník Rock for People. Stačí na Google+ sdílet fotografie označené hashtagem #rfp2012. Nejlepší z fotek budou odměněny

Senzaparty.net


Zúčastněte se rozhovorů s hudebníky a sledujte je na Google+
V kamionu budou probíhat rozhovory s vybranými kapelami. Těch se může zúčastnit kdokoliv a položit svému oblíbenému interpretovi otázku. Rozhovory budou navíc přenášeny naživo na Google+ stránce Českého YouTube Festu a ostatní je mohou sledovat i z pohodlí domova.

Senzaparty.net


Zasoutěžte si o zajímavé ceny
Pro všechny, kteří zavítají do kamionu Google+, jsou také připraveny soutěže o mikiny, trička, USB disky, ale například i o vodní pistole. Zasoutěžit si bude možné ve znalostním kvízu, s mobilními zařízeními nebo se s plnou pusou marshmallow snažit vyslovit české věty. Přímo v kamionu bude také přístup na internet a k testování Chromebooky, nejnovější Google telefony Galaxy Nexus a zbrusu nové tablety s operačním systémem Android.

Speciálně pro tento festival připravil český Google unikátní edici Google+ triček Rock for People, která budou moci návštěvníci Google+ kamionu získat.

Senzaparty.net

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 10.06.2023 6:07 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign