Senzaparty.net | festivaly | RfP: T-Mobile postaví hradiště s hrami i moderní technikou

RfP: T-Mobile postaví hradiště s hrami i moderní technikou

20.6.2012 14:33 Pepíno | festivaly
 

Ve zcela novém kabátě se letos představí oblíbená T-Mobile Zone – dvoupatrová budova nadupaná od podlahy až po střehu technologiemi a zábavou. A s výhledem na letošní headlinery!

V přízemí najdou návštěvníci Game Zone, kde si mohou zapařit podle libosti – k dispozici budou konzole Xbox 360 a kinect. Šťávu vybitým telefonům je možné dolít v osvědčené nabíjecí stanici, která letos zvětšila svou kapacitu! Samozřejmě nechybí přehlídka nejmodernějších mobilních novinek.

Horní patro slouží spíše k relaxu. Úplnou novinkou je speciální internetová kavárna – objednání tabletem, platba mobilem a přitom surfování na netu je zde samozřejmostí. Navíc je k dispozici 10 notebooků s internetovým připojením. Na koho by nevyšel počítač, může se připojit na wifi, která je v celé zone k dispozici zcela zdarma.

O extra porci zábavy se postará 3G hra, za jejíž absolvování můžete získat super ceny. Pokud začne pršet, nevadí. Pro zákazníky T-Mobile jsou připraveny pláštěnky zdarma!

Pro ty z návštěvníků, kteří chtějí mít své cennosti v bezpečí je nachystaná i festivalová úschovna – viz bod úschovna. Dále jsou v areálu k dispozici kolobrndy, díky nimž je možné si zkrátit cestu na vystoupení oblíbených interpretů, nebo se jen tak profrčet.

Pořadatelé Rock for People děkují společnosti T-Mobile za technologická řešení umožňující pokrýt Festivalpark wi-fi signálem.

Před vchodem do areálu bude i letos pro návštěvníky připravena velkokapacitní uzamykatelná úschovna „Festival Lockers“, která je letos v provozu celých 24 hodin denně! Pro zákazníky T-Mobile zdarma, pro ostatní za poplatek 50 Kč.

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 10.06.2023 6:02 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign