Senzaparty.net | aktualita | Doherty odjel na léčení, zrušil všechny koncerty

Doherty odjel na léčení, zrušil všechny koncerty

29.6.2012 20:57 Pepíno | aktualita
 

Včerejší informaci NME.com, podle níž Pete Doherty zcela nečekaně odcestoval do Thajska na detox a odvykací kůru, nám dnes dopoledne oficiálně potvrdil i jeho agent. Doherty se proto na RfP nedostaví.

Může nám to být stokrát líto, ale nic s tím nenaděláme. Pete Doherty dostál své pověsti nejhůře řízené střely v (minimálně britském) hudebním šoubyznysu a bez jakéhokoliv varování odletěl do Thajska na tzv. rehab.

I jeho agent a management postupně zjišťovali detaily, aby teprve před pár hodinami mohli tuto Petovu náhlou pohnutku potvrdit: Jsou zrušeny všechny koncerty, včetně smluvně zajištěného a zálohou krytého vystoupení na Rock for People.

"Samozřejmě nás to velmi mrzí, protože Doherty je v první řadě talentovaný muzikant. Pokud by však jeho rozhodnutí mělo přispět k vyvázání se ze závislosti a soustředění se výhradně na hudební dráhu, držíme mu palce. A doufáme i za jeho fanoušky z Česka a Slovenska, že se s ním setkáme na některém z příštích ročníků Rock for People," komentuje událost Michal Thomes.

Na náhradě za Peta Dohertyho se aktuálně intenzivně pracuje. Času však mnoho nezbývá...

vzkaz pořadatelů k nevrlým fanouškům
Pro všechny, co nám níže spílají nebo dokonce vyhrožují: pro Dohertyho do Thajska opravdu nepojedeme. I nás jeho rozhodnutí zaskočilo a sami s tím máme opravdu velké problémy. Pokud toto nejste schopni přijmout, raději vstupenku na RfP přenechejte či prodejte někomu, kdo si zbylých skoro 180 kapel a DJs užije naplno. Drtivé většině Dohertyho fanoušků děkujeme za podporu.

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 10.06.2023 5:15 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign