Senzaparty.net | festivaly | RfP: Jak na Faith No More? V bílém a s květinou v ruce!

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

22.08.2009 Letiště Hradčany [CL] MIMOŇSKÉ Války XV.
19.07.2014 Pod kaďanským hradem [CV] Vysmáté léto Kadaň
02.12.2009 ULeguana [UL] Vítání prvňáčků
 

RfP: Jak na Faith No More? V bílém a s květinou v ruce!

1.7.2012 10:41 Pepíno | festivaly
 

Na čtvrtek 5.7., kdy na RfP hrají Faith No More, Orbital nebo Skrillex, jste v předprodejích už lístky vykoupili (na místě ještě po přepočítání kapacity vstupenky budou).

Ideální čas pro zveřejnění pár inspirací ke koncertu Pattonovy smečky a jednoho velkého překvapení!

Mnozí z vás už v médiích zachytili informaci, že scéna, na které Faith No More zahrají své největší hity, se vymyká rockovým standardům. Hlavně vizualitou a světelným parkem.

Ano, bude jí vévodit jedna barva. Jaká by to mohla být, napověděli tito tutoři tisíců kapel vzniklých od počátku 90. let dále, na své jediné oficiální promo fotce... Chcete-li se stát součástí mistrovského díla se signaturou FNM, mějte na sobě taktéž kus oblečení v barvě kapely. Vše vítáno!

To však není vše: pokud byste na ose Praha - Hradec Králové chtěli od 3. července zakoupit vyšší počet řezaných květin, vězte, že máte - lidově řečeno - smolíčka. Většina středo- a východočeské flóry totiž bude zdobit stage Faith No More.

Žádný funus! Čeká nás svatba vzpomínek s mladistvým entuziasmem kapely, i dvacet let staré hity s aktuálním feelingem, právem idealizovaná minulost (mládí) s hlubokým a poučeným prožitkem současnosti. Konec poezie - prostě bude to show jako řemen!

Ale ani to není vše. Vedle stovek hudebních pochystávek a desítek novinek, jež vyrůstají ve Festivalparku, se těšte na unikátní přírodovědeckou a technickou zónu překypující experimenty a simulátory ze světa vědy, techniky a výzkumu.

Vnadit vás budeme až do Rock for People, jeden špíček však můžeme upustit již nyní. V den vystoupení skupiny Faith No More (čtvrtek 5. 7.) totiž vyjde ve Festivalových novinách voucher, se kterým můžete přijít do venkovního stanu Přírodovědců, kde bude připraveno na barvitý experiment 2 000 karafiátů.

Voucher si můžete za jeden z nich vyměnit a botanici vám vysvětlí, jak funguje vodivost rostlinných pletiv, díky čemuž se váš karafiát obarví na modro. Květinu si pak můžete odnést na koncert Faith No More a potěšit Mika Pattona, který si na aktuálním turné na květinách velmi zakládá!

POZOR!! Karafiátů je k dispozici pouze 2000 kusů, buďte proto rychlí!

Více také na www.generacey.cz.

Stan přírodovědců je součástí projektu IPN Podpora technických a přírodovědných oborů

Projekt interaktivní prezentace technických a přírodovědných oborů na Rock for People 2012 je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 10.06.2023 5:36 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign