Senzaparty.net | festivaly | RfP: den první

RfP: den první

4.7.2012 23:55 Pepíno | festivaly
 

Přes 25 tisíc lidí ve středu večer zaplnilo Festivalpark. Hudba na ně útočila ze 14 scén a návštěva nočního koncertu The Prodigy překonala dav na Muse před dvěma lety. Atmosféra? Fantastická! Nezhatilo ji ani přes 30 minut čekání na hlavní hvězdy dne.

Oficiální číslo návštěvnosti v době koncertu nadšených Franz Ferdinand a natěšeného Exampla se přehouplo přes 25 tisíc lidí. Do vystoupení The Prodigy mohlo počet lidí v areálu stoupnout k 27 000. 

Právě zde je na místě podstatná informace: na čtvrtek 5. července, jenž se ponese ve znamení The Kooks, Orbital, Refused, Skrillexe a především Faith No More, budou vstupenky na pokladnách k dospozici! Ale pozor - s ohledem na nápor fanoušků Skrillexe a hlavně Faith No More je pravděpodobné, že ve večerních hodinách bude kapacita areálu naplněna!

V dané souvislosti důrazně varujeme před nákupy u překupníků, včetně eTicketů s čárovými kódy, u nichž nelze ověřit pravost čtečkou čárového kódu. Nakupujte výhradně na pokladnách, případně pod dozorem čteček.

Rovněž zopakujeme dvě základní doporučení, abyste se zítra včas a bez problémů shledali se svými hudebními hvězdami:
1. Zvažte, zda musíte autem jezdit až do areálu - kapacity parkovišť se blíží svému maximu. Mnohem pohodlnější je nechat vozidlo na vyznačených parkovištích ve městě a dojet do Festivalparku kyvadlovou dopravou autobusem. Zde si můžete ověřit, že autobusy jezdí opravdu velmi často!
2. Rychle se plní i stanová města. Doporučujeme využít ještě ubytování ve městě. Přehledné odkazy najdete tady.

Těšíme se na vás! Čekají nás dva dny plné zážitků!

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 05.06.2023 3:10 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign