Senzaparty.net | festivaly | RfP: Na Večírku pro nedočkavé zahrají Michal Hrůza, Xindl X, UDG nebo Debbi

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

19.07.2014 Pod kaďanským hradem [CV] Vysmáté léto Kadaň
24.07.2015 areál Vesec [LB] Benátská! 2015 - den druhý
23.07.2005 viz. popis [DC] Kytlice - III.část
08.04.2016 Zimní stadion [UL] Euro Hockey Challenge 2016 (Česko - Německo)
 

RfP: Na Večírku pro nedočkavé zahrají Michal Hrůza, Xindl X, UDG nebo Debbi

12.5.2014 10:29 Pepíno | festivaly
 

Je již tradicí, že nedočkavci přijíždějí na hradecké letiště o den dříve, aby se aklimatizovali, setkali se svými přáteli a naladili se na tu správnou festivalovou vlnu.

Letos na  Večírku pro nedočkavé zahrají hudebníci, kteří jsou v povědomí českých posluchačů zapsaní téměř nesmazatelně. 2. července se těšte se na Xindla X či Michala Hrůzu se speciálními sety, UDG s Kurtyzánou, půvabnou Debbi nebo kapelu Jelen

Další produkce večírku bude probíhat pod taktovou Red Bull Tourbusu ve složení No Distance ParadiseWe On The MoonEvelynne a Skyline. Přichystán bude i Bandzone večírek, ale o tom více zase příště.

Protože Michal Hrůza i Xindl X zahrají pravděpodobně set přímo na míru Rock for People, přineseme vám další informace později. Prozatím si přečtěte něco o UDG, Debbi nebo kapele Jelen.


 

UDG
Parta z Ústí nad Labem vznikla v roce 1998 a odstartovala let vzhůru v roce 2004 po vítězství v soutěži Coca Cola PopStar. Čtyři studiová alba a nespočet koncertů zajistily kapele pevný fanouškovský background, což dokládá i více než 70 000 jejich fans na Facebooku. Jejich zatím poslední album Akrobat z roku 2012 se drží kvalit tří předchozích desek a opět se těší velké oblibě posluchačů. Nalaďte hlasivky, na Večírku se bude také hodně zpívat!

https://www.facebook.com/pages/UDG/12154727212?fref=ts
https://www.youtube.com/user/UDGVEVO
https://www.youtube.com/watch?v=MpiciSJuPSw
http://www.udg.cz/

Debbi
Deborah Kahl se do povědomí široké veřejnosti zapsala díky účasti v prvním ročníku Česko-Slovenské SuperStar. Její hvězda, na rozdíl od jiných účastníků této soutěže, ani zdaleka nevyhasla s koncem soutěže. Ba naopak! Debbi má na svém kontě dvě alba. První Touch the Sun se stejnojmenným singlem je známá snad každému z televizní reklamy. Kdekdo se divil, když zjistil, že zrovna tuto píseň zpívá česká zpěvačka. Druhé album Love, Logic & Will vyšlo vloni a kladného přijetí se dostalo nejen u fanoušků, ale i u odborné veřejnosti. Debbi má momentálně na krku maturitu, ale všichni doufáme, že její úspěšné složení budeme moc spolu s ní oslavit 2. července na hradeckém letišti. 

https://www.facebook.com/debbiofficial
https://www.youtube.com/user/DebbiVEVO/videos
https://www.youtube.com/watch?v=Txtr5HDPVNo
http://www.debbi.cz/

Jelen
Jelen je mladá akustická kapela, v jejímž zvuku dost možná uslyšíte Mumford and Sons. Jelen hraje „roots music“ – vlastní tvorbu vycházející z kořenů populární hudby jako je country, folk, bluegrass a blues. Svým osobitým a přitom přímočarým přístupem své původní písně „nepřeplácává“, ale naopak se drží kouzla hudební syrovosti a přirozenosti. Přijďte si tedy na Večírek poslechnout i něco nového a jiného. Trio Jelen vám jistě pomůže dostat se do té správné letní pohody, která na žádném festivalu nesmí chybět.

 https://www.facebook.com/jelenmusic
https://www.youtube.com/watch?v=3iLH6TADrAQ
https://www.youtube.com/watch?v=43Lw_QlsfBg
http://jelenmusic.cz/Jelen/Novinky.html

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 05.06.2023 1:50 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign