Senzaparty.net | festivaly | RfP: Večírek doplňují Hentai Corporation, The.Switch nebo Eponine

RfP: Večírek doplňují Hentai Corporation, The.Switch nebo Eponine

13.5.2014 13:31 Pepíno | festivaly
 

Včera jsme vás informovali o Večírku pro nedočkavé a slibovali jsme pokračování. Tak tady je! Bandzone pro vás letos namíchal esenci ze svých nejlepších a nejzajímavějších kapel.

Uvidíte nejen již provařené Hentai Corporation nebo The.Swith, ale také objevy On The Way nebo Eponine. A elektro-popový projekt Holy  či Light & Love rozhodně nadchne milovníky alternativního ztvárnění  hudby. Už teď víme, že to celé bude skvěle šlapat a bavit! 

Hentai Corporation

Hentai Corporation je česká thrash-rock’n’rollová kapela z Prahy výjimečná nevídanou zběsilostí svých živých vystoupení, nápaditými instrumentálními linkami a skvělým vokálem excentrického Radka Škarohlída. Během své existence tato formace získala pověst jedné z nejtalentovanějších a zároveň nejkontroverznějších kapel u nás.

http://hentaicorp.cz/
http://bandzone.cz/hentaicorp
https://www.facebook.com/hentaicorp
https://www.youtube.com/user/HentaiCorp

The.Switch

Legenda české metal-crossoverové scény, která funguje již od roku 1997. Za tu dobu The.Switch získali mnohá ocenění, vystoupili jako headliner festivalů nebo jako support velkých zahraničních hvězd KoRn, Disturbed, Karnivool, Anthrax a dalších. Natočili 5 úspěšných studiových nahrávek a nadchli zástupy příznivců i kritiků. Na Bandzone.cz jsou nejpopulárnější kapelou v sekci rock.

http://bandzone.cz/theswitch
https://www.facebook.com/theswitchczech?fref=ts
https://www.youtube.com/results?filters=video&search_query=the.switch&lclk=video

On The Way

Pop-punková parta z Bruntálu je jednou z nejmladších kapel, které se Bandzone tým rozhodl aktivně zastupovat. Dnes hrají moderní pop punk pro teenage publikum, ale skrývají v sobě talent, který je bude posouvat neustále dál k progresivnějším a kompozičně promyšlenějším žánrům. Jestli si chcete zahrát na talentscouta, přijďte se podívat, jak zní kapela s růžovou budoucností ve fázi, kdy to ještě obvykle málokdo z běžných posluchačů pozná.

http://www.on-the-way.cz/
http://bandzone.cz/ontheway
https://www.facebook.com/OnTheWayBand
https://www.youtube.com/user/bandOnTheWay

Eponine

Brněnští metaloví Eponine zaujali hudební veřejnost nejen aktuální spoluprací s americkým producentem, ale hlavně unikátní frontmankou Zuzkou, která zdatně kombinuje growling pasáže a jemné linky v melodicky laděných refrénech. Jestli mají mít Čechy svoji obdobu Evanescence nebo Paramore, budou jí právě Eponine, kteří v tomto žánru zatím došli z domácích kapel nejdále.

http://www.eponine.cz/
http://bandzone.cz/eponine
https://www.facebook.com/eponine.cz
https://www.youtube.com/channel/UCp4ALMP_H3_v0bl6wybBjzQ

Holy

Připravte se na party, na scéně je HOLY: J-pop, 8-bitové melodie, "devadesátková" estetika, nespoutané tanečky a láska. I když je HOLY věkem ještě benjamínek, co se týče autorského projevu a zvuku už ale stojí pevně na vlastních nohách. Letos se chystá uzavřít svou trilogii TŘI vydáním alb Ř a I.

http://bandzone.cz/holy
http://soundcloud.com/holymusic

Light & Love
Sourozenecké duo Honza a Lukáš Balcárkovi patří mezi nejtalentovanější popové skladatele současné generace dvacátníků. Pocházejí z Nového Jičína a na RfP přijedou představit materiál ze svého již dva roky vznikajícího alba o kterém se již nyní na klubové scéně šušká, že by se mohlo stát albem roku.

http://bandzone.cz/lightlove
https://www.facebook.com/lightandlovemusic
https://www.youtube.com/channel/UCkFBp4JRSrL7qIHJLgTvWoQ

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 05.06.2023 1:22 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign