Senzaparty.net | festivaly | Na Rock for People budeme pít nefiltrovanou a nepasterizovanou Staropramen 11

Na Rock for People budeme pít nefiltrovanou a nepasterizovanou Staropramen 11

27.5.2014 20:27 Pepíno | festivaly
 

Ano, je to tak! Přesně tímhle pivem se rozhodl Staropramen popřát našemu festivalu. K 20. narozeninám dostáváme speciální edicí piva Staropramen 11.

Navíc Staropramen letos zlepší i podmínky pro hendikepované fanoušky na našem festivalu. Tak čtěte dál a dozvíte se víc.

„K takto významnému výročí jsme chtěli festivalu dát něco, co potěší pořadatele i návštěvníky. Staropramen 11 je v posledních dvou letech nejoblíběnější druh piva na hradeckém festivalu. Proto jsme se rozhodli ji návštěvníkům nabídnout jinak - nefiltrovanou, nepasterizovanou, tankovou. Nyní už zraje v tancích,“ prozrazuje Jan Vošta, event&sponzoring manager Staropramenu.

Staropramen partnertství s festivalem nestaví jen na finanční pomoci a kvalitní pivo není jedinou přidanou hodnotou, kterou Staropramen na velkých hudebních akcích nabízí. „Chceme být festivalům především zkušenými partnery. Základem našeho partnerství je samozřejmě široké portfolio a kvalitní pivní servis.To je to hlavní, co se od nás očekává. Stále větší význam však pro nás i pořadatele mají doprovodné aktivity, které festival zpestří nebo ještě lépe zkvalitní,“ upozorňuje Jan Vošta.


© www.klapper.cz

Další novinkou je zlepšení podmínek zdravotně hendikepovaným fanouškům, zejména pak vozíčkářům. „Díky našemu dlouhodobému zodpovědnostnímu programu „Sbírej víčka, postavíme…“, v rámci kterého recykluje pivní víčka, vytoříme bezbariérové nájezdy a vyvýšené pološiny, ze kterých lidé lépe uvidí na pódia a více si koncerty užijí. Připraveno bude také několik snížených barů,“ popisuje Jan Vošta.

„Mít dobrého a silného partnera je pro pořadatele velmi důležité. Na Staropramenu oceňujeme jak kontinuitu hudebního konceptu a partnerství s námi, tak také to, že každý rok přijde s nějakou novinkou, která přináší přidanou hodnotu návštěvníkům. Nefiltrovaná tanková jedenáctka nebo posílení bezbariérovosti festivalu je jedním z příkladů,“ prozrazuje Michal Thomes, ředitel Rock for People, kterého je Staropramen partnerem pátým rokem a druhým jako generální partner.

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 05.06.2023 1:49 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign