Senzaparty.net | festivaly | RfP: DJ's i workshopy najdete na Evropa 2 / Vestax stage

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

19.07.2014 Pod kaďanským hradem [CV] Vysmáté léto Kadaň
24.07.2015 areál Vesec [LB] Benátská! 2015 - den druhý
23.07.2005 viz. popis [DC] Kytlice - III.část
08.04.2016 Zimní stadion [UL] Euro Hockey Challenge 2016 (Česko - Německo)
 

RfP: DJ's i workshopy najdete na Evropa 2 / Vestax stage

5.6.2014 22:50 Pepíno | festivaly
 

Stejně jako vloni i letos se budete moci přijít pobavit při skvělé taneční muzice na scénu, kterou pro vás společně s Evropou 2 připravil Vestax.

Japonská značka djské techniky Vestax má za sebou více jak 35 let působení mezi  předními světových výrobci profesionální zvukové techniky. Těšit se tedy vedle DJských setů můžete i na workshopy DJingu.

Korporace se sídlem v Tokiu se od počátku zaměřila na výrobu produktů, sloužících zejména hudebním klubům, diskžokejům a muzikantům. Základní motto společnosti "More than 100% Passion for People who Love Music" hovoří zcela jasně.

Vestax úzce spolupracuje s předními světovými dji a tak není divu, že mezi tvářemi japonské značky najdete takové osobnosti, jako Carl Cox (který pro Vestax navrhnul klubové mixážní pulty), Paul Van Dyk (který spolupracoval na proslulém MIDI kontroléru pro live produkce, využívajícím programu Ableton) nebo ikona hiphopu DJ Q-bert (který pro Vestax vymyslel originální řešení - kombinaci gramofonu a mixpultu, pojmenovanou QFO). Na letošním festivalu Rock for People vám představí domácí dje, kteří vás určitě získají svoji hudební smrští dnb (DJ ALTEC) nebo elektra (DJ MANIAC, hudební šílenec který vás nenechá ani na vteřinu vydechnout). Kompletní program Evropa 2 / Vestax stage najdete v harmonogramu.

Vestax pamatuje i na běžné spotřebitele a když začal před lety spolupracovat s kalifornským Apple, pro uživatele této platformy začal vyrábět USB kontroléry modelové řady SPIN a příslušenství pro muzikanty VMIDI. Nesmíme opomenout ani další produkty, které využije doma úplně každý: stylová sluchátka, luxusní zvukové karty nebo audio mikrosystémy.

Mezi výrobky Vestax dokonce najdete i sluchátka pro holky. Ano čtete správně, japonci navrhli a vyrábějí  ryze dámská sluchátka ve tvaru srdíček ozdobených vykládanými kamínky v designu Swarovski, která by na sebe asi žádný chlap ve střízlivém stavu nevzal. Ale to jsou zkrátka japonci. Vždycky mají něco extra. Jedna ze značek patřící do skupiny japonské korporace, Vestax for People vlastně přivedla tuhle japonskou firmu až ke spolupráci s festivalem Rock for People. Obě jsou to totiž hlavně pro lidi. A tak právě o nová sluchátka Vestax se bude soutěžit při hledání maskota.

Chcete být jako první u nás, kdo získá horkou novinku japonského výrobce, stylová sluchátka Vestax HMX-07?  Tato nová sluchátka se v ČR začínají oficiálně prodávat 7.7.2014  ale vy je můžete získat jednak úplně zadarmo a navíc hned první den festivalu. Jak na to ? Jednoduše. Stačí, když přijdete oblečeni v nějaké originální masce (na festivalu je taková image vždycky cool, vloni jste určitě potkali dvounohou zebru nebo koně) první den festivalu 3.července v 18.00 hodin před stage Vestax / Evropa 2.  Maska, která se nám bude nejvíce líbit, vyhraje tyhle sluchátka a stane se oficiálním maskotem Vestax pro celý festival. 

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 05.06.2023 1:57 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign