Senzaparty.net | festivaly | RfP: Festival se bude hemžit zářivými úsměvy díky Curaproxu

RfP: Festival se bude hemžit zářivými úsměvy díky Curaproxu

10.6.2014 20:52 Pepíno | festivaly
 

Tak nějak se počítá s tím, že na letním hudebním festivalu to nebude s hygienou nějak valné. Ale pozor, na Rock for People se dodržuje přímo ukázková ústní hygiena.

Pod palcem, nebo spíš pod kartáčkem jí má tým odborníků z Curaproxu, kteří vás i letos budou ve stanovém městečku učit, jak správě o svůj chrup pečovat. 

Rozhodně nemáme ambici na festivalu suplovat roli zubních lékařů nebo dentálních hygienistek, ale když se u nás ve stanu zastavíte, tak vám školitelé našeho preventivního programu vysvětlí základní pravidla péče o zuby a dásně, naučí vás správně používat zubní a mezizubní kartáček a odpoví vám na vše, co jste kdy chtěli vědět o dentální hygieně a báli jste se zeptat,“ vysvětluje za Curaprox Hana Chlumská.

Zubní kartáčky, mezizubní kartáčky a rady pro vás máme připravené denně od 8,00 do 15,00 na stejném místě jako vloni. A kdože vás bude školit? Školitelé Dental prevention, kteří jsou vybíráni z řad studentů zubního lékařství a dentální hygieny.

Značka CURAPROX je značkou dentálních odborníků, se kterými od počátku spolupracuje na vývoji produktů i celkové koncepci dentální péče.

Pouze dokonalé pomůcky spolu s dokonalou technikou čištění přináší 100% efekt – zdravou dutinu ústní. Proto je důležitou součástí práce vysvětlování, kontinuální edukace (dentálních odborníků i běžných uživatelů) a hlavně praktický trénink. Pouze uživatel, vybavený znalostmi, je schopen obrany proti nesmyslům, které se na něho každý den valí. Nejlepší motivací je pak pro uživatele vlastní dobrá zkušenost, kdy svou, dobrou, domácí péčí je schopen předejít onemocněním v dutině ústní (zubní kaz, zánět dásní) a uchovává si zdravé zuby po celý život.

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 05.06.2023 1:31 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign