Senzaparty.net | rozhovor | John B

John B

28.1.2008 17:31 Rider | rozhovor
 

“Nikdy jsem nezkusil žádnou drogu!”

    Ahoj Johne, jak se máš? Apokalypsa není tvým prvním vystoupením u nás v Čechách, takže určitě už máš nějaký názor na naši zemi a naši taneční scénu. Prozraď mi tedy, jak se ti u nás líbilo?
    Ahoj, mám se fajn. Ano, už jsem u vás několikrát hrál, většinou v Praze a v Brně. Ale vždy se do Čech moc těším znovu, party jsou výborné, lidi se skvěle baví a jsou plní energie, jsou „otevření“ mnoha hudebním žánrům, což je velmi sympatické. Takže vím, že si u vás můžu dovolit víc experimentovat se styly, hraju více D&B, také elektro – přesně to, co mě baví, takže si to vždycky moc užívám.

    A obecně – kde vlastně vystupuješ nejraději, kam se vždy nejvíc těšíš?
    Pro mě není důležité kde hraju, ale to, jaká je party – tedy atmosféra, jak se lidi baví, jestli je klub plný. Samozřejmě mi záleží také na kvalitním zvuku a dobrém prostředí. A abych nezapomněl – ocením také dobré víno.

    Jsi také výborným producentem. Jaké se chystáš vydat novinky v tomto roce?
    Určitě si nějaké novinky, které zatím nikde nevyšly, přivezu na Apokalypsu – bude to jejich premiéra, takže jsem zvědavý, co na ně budete říkat.:) Jinak plánuji vydat několik singlů a připravuji také album, které vyjde až v druhé polovině tohoto roku. Ale hlavním projektem bude znovu vydání některých mých starších věcí v remixech. Jedny z mých prvních desek vznikly už před deseti lety, takže myslím, že je vhodný čas něco takového vydat. Jinak také pracuji na tom, aby moje veškerá produkce byla k dispozici na internetu ke stažení, něco jako my store, www.beta-store.com.

    Určitě máš hodně práce a mimo hudbu ti nezbývá moc času na jiné aktivity. Jak ale odpočíváš a čemu se kromě hraní a produkce věnuješ?
    Opravdu, nemám moc volného času. Ale občas si jdu zaběhat ven, nebo dělám něco, u čeho si odpočinu. Jezdím na kole, chodím na procházky – podle počasí, a to u nás není během celého roku zrovna nejlepší. Rád taky vařím, zajdu s přáteli na víno…

    Co pro tvůj život znamená „hudba“? Myslíš, že se budeš této práci věnovat celý život, nebo máš nějaké jiné plány?
    Do budoucna bych raději trávil trochu více času ve studiu a věnoval se produkci. Ale hudbě se chci věnovat dál, takže nic jiného zatím neplánuji. Hraní je hodně náročné, hodně cestuji, trávím všechen čas, který mám, na letišti, v hotelu, v klubech… Mám pocit, že nejsem skoro vůbec doma.

    A poslední otázka, kterou si nemohu odpustit. Taneční scéna je spojována s drogami a asi všichni dobře víme, že právem. Chci se tě proto zeptat, myslíš, že taneční scéna může bez drog existovat? A co ty a drogy – jaký máš na ně názor? Máš s nimi nějaké zkušenosti?
    Možná se budete divit, ale v životě jsem žádné drogy nebral, dokonce jsem nikdy ani nekouřil. Je to věc každého, jestli chce něco takového dělat. Ale já osobně mám takový názor, že je zbytečné ničit si tělo takovým svinstvem.

Rozhovor –Kat-

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 28.05.2023 22:04 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign