Senzaparty.net | biografie | KillSwitche

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

22.08.2009 Letiště Hradčany [CL] MIMOŇSKÉ Války XV.
19.07.2014 Pod kaďanským hradem [CV] Vysmáté léto Kadaň
15.03.2008 Music Club EMCO [UL] Dj Rush – I’m Back warmup party
04.06.2011 Smetanovo nábřeží [DC] Hudební festival Březňák
 

KillSwitche

30.1.2008 14:31 Rider | biografie
 

DJ Killswitch patří k nové generaci talentovaných hardtechno DJs, o kterých toho v poslední době slyšíme stále více – a to hlavně v souvislosti se stále rostoucí oblibou divokého techna.

    Killswitch je tedy maďarský DJ, jehož působení na taneční scéně je stále neodmyslitelně spjaté s další známou osobností této země, DJem Resetem. Právě tato dvojice si získala velké producentské uznání v oblasti hardtechna.
    DJ Killswitch a další známý maďarský DJ, Nilux, v roce 2003 přichází s myšlenkou založit novou skupinu mladé generace nadějných hardtechno DJs, a tak vzniká NGOHT – New Generation of Hard Techno.

    S elektronickou hudbou přichází Killswitch do kontaktu poprvé v roce 1996 a už v té době ho velmi zaujal styl hardcore a hardtechno. Pořizuje si vlastní gramofony a začíná hrát. Zaměřuje se samozřejmě na techno, a to zejména v jeho tvrdších podobách.
    V roce 1999 poprvé slyší DJe Rushe, který je dodnes jeho velkým idolem. Obdivuje jeho styl, ve kterém se i on sám „najde“.
    V roce 2002 poprvé hraje ve známém klubu Kashmir, zatím však pod původním nickem „G-Rock“
    V březnu 2004 se setkává s Resetem a společně začínají produkovat hudbu. Jejich první počin se jmenuje Dirty Sweaty a setkal se s velmi pozitivním ohlasem, a to i od DJe Rushe, který jim nabídl vydat více tracků na jeho labelu Kne Deep Records. Nicméně vůbec první deska, která Killswitchi a Resetovi vyšla, byla na labelu Svena Wittekinda – Inflicted.
    Následoval remix Fragmentations pro label Tekktribe a jeho majitele – Dje OBIho. To už ale přichází spousta nabídek na vystoupení v mnoha klubech po celém Maďarsku. Jméno Killswitch se tak stále častěji objevuje na line upech klubů Highlander, Zenith, Alcatraz.
    Killswitch také vystoupil v roce 2005 na největším maďarském největším festivalu Mayday.
    V roce 2006 Killswitch hraje na první větší akci v zahraničí. Jeho talentu si také všimne DJ Ocram, který mu nabídne zastoupení u bookingove agentury a labelu Combat Skill. Zároveň Killswitchi a Resetovi, kterého také zastupuje, umožnil vydání dvou tracků na již zmíněném labelu.
    V roce 2007 Killswitch zakladá NGOHT Records, vlastní vydavatelství, které se samozřejmě zaměřuje na produkci hardtechna, a to hlavně nových a nadějných producentů tohoto žánru.

Profil Misa V. Salacova

Killswitch vs. Reset - get it on

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 28.05.2023 22:27 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign