Senzaparty.net | rozhovor | Nejlepší odpovědi Dje Karotteho před blížící se Citadelou

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

19.07.2014 Pod kaďanským hradem [CV] Vysmáté léto Kadaň
24.07.2015 areál Vesec [LB] Benátská! 2015 - den druhý
23.07.2005 viz. popis [DC] Kytlice - III.část
08.04.2016 Zimní stadion [UL] Euro Hockey Challenge 2016 (Česko - Německo)
 

Nejlepší odpovědi Dje Karotteho před blížící se Citadelou

4.1.2009 13:24 Psp | rozhovor
 

Jeho doménou je vysoce zábavný a energií nadupaný taneční minimal, na Citadele Flashback zahraje tak, jak jej známe například z jeho již legendárního rozhlasového pořadu Karotte’s Kitchen a z mixovaných kompilací. Přinášíme Vám s ním krátký rozhovor..

Citadela bude tvým prvním vystoupením v Česku. S jakým očekáváním k nám tedy v lednu přijedeš? Co se ti vlastně vybaví jako první, když slyšíš "Česká republika"?
V lednu to bude moje úplně první návštěva vaší země, zatím jsem u vás nikdy nebyl. Moje očekávání je tedy velké, slyšel jsem, že party u vás fakt stojí za to! No a co se mi vybaví jako první? Kupodivu to není české pivo, ale vaše hory. Miluju lyžování, takže se zajímám o to, kde jsou dobré sjezdovky a kam bych se mohl vypravit. Mám tedy v plánu "otestovat" české hory!

Jak bys popsal svůj styl - jak hraje Karotte? Zkus to vystihnout 5ti slovy...
Mám svůj vlastní sound - groovy, "techy", moderní, vtipný, fresh...vždy připravený bavit lidi. V lednu vás o tom přesvědčím, těšte se :)!

Kromě tebe na "znovuzrozené" Citadele vystoupí ještě vynikající francouzský DJ a producent - Sébastien Léger, z dalších zahraničních jmen ho pak doplní Johan Gielen a Richard Durand. Říkají ti něco tato jména? Sébastiena, předpokládám, asi znáš - je ti jeho sound blízký?
Abych byl upřímný, znám pouze Sébastiena. O dalších dvou jménech jsem zatím jenom slyšel. Ale styl Sébastiena mám rád, je to jedna z největších osobností současné taneční scény, Sébastien udává "pravidla" novému směru elektronické hudby. Hrával jsem před lety často jeho desky, ale dnes už je mi jeho styl trochu vzdálený, nicméně stále ho velmi respektuju a uznávám.

V oblasti produkce ale kromě Gregora Treshera spolupracuješ i s dalšími DJi, jako jsou Richie Hawtin, Sven Väth, nebo Monika Kruse...pravidelně hraješ také ve slavném klubu Cocoon - chystáš tedy něco nového i v souvislosti se slavným labelem Cocoon?
V tuto chvíli připravuji jen výše zmíněné novinky. Richie i Sven jsou mí dobří přátelé, známe se už mnoho let... A Monika Kruse je má nejbližší kamarádka, trávíme spolu hodně času, jezdíme spolu i na dovolené...

A poslední otázka - co je z tvého pohledu vůbec nejlepší věc na práci DJe :)?
Nemusím si v klubu platit pití :)))

VIDEO
Karotte@love family park 2008


Karotte dancing with Monika Kruze @ Timewarp 2007


Biografie DJe Karotteho ZDE

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 05.06.2023 1:26 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign