Senzaparty.net | rozhovor | Johan Gielen - “Na Citadele čekejte hudební výlet“

Johan Gielen - “Na Citadele čekejte hudební výlet“

11.1.2009 21:21 Psp | rozhovor
 

V jeho vystoupeních naleznete ten nejryzejší trance současnosti a pokud patříte mezi fanoušky trance, budete zpívat a jásat společně s ním. Jeho jméno je Johan Gielen a nejen ve své vlasti je legendou.

S hraním v klubech jsi začal už v polovině 80. let, můžeš, prosím, prozradit současným trancerům, z jaké muziky si tehdy mohli vybírat, pokud chtěli strávit noc v holandském klubu?
No, tehdy to byl takový mix diska, popu a rocku, takže zcela jistě něco hodně jiného než co se hrává nyní :-).

Ve svých nejlepších přátelích na MySpace máš Madonnu či Eminema. Máte mezi sebou nějaký speciální vztah nebo tě prostě a jednoduše okouzlili?
Miluju způsob, jakým Madonna dokázala vystavět svou kariéru. A Eminem je prostě bomba, mám rád veškeré jeho dílo. Jednoho dne bych oba tyto umělce rád zremixoval ;-).

Co jsi slyšel o české trance scéně? Máš zkušenosti s publikem ve střední a východní Evropě?
Vím, že je stále větší a větší. A co miluji ze všeho nejvíc, je to, že lidé zde DJovi vyjadřují během jeho hraní obrovský respekt.

Co mohou od tebe očekávat návštěvníci Citadely?
Čekejte hudební výlet, který si budete pamatovat ještě velmi dlouho.

Můžeš, prosím, vyjádřit svůj pohled na to, jak se zrodí energie mezi DJem a jeho publikem a co je nezbytné pro takovýto druh přenosu?
Myslím si, že základem je, zda DJ dokáže zahrát správnou hudbu ve správný čas. Pokud se mu to podaří, zrodí se spojení mezi ním a lidmi a přetrvá po celou dobu jeho setu.

Johan Gielen Live at Sunrise Festival


Johan Gielen SUNRISE FESTIVAL 2007


Tiesto and Johan Gielen

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 05.06.2023 3:14 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign