Florbalový ples!

23.5.2016 07:36
Pepíno
sobota 21.5. 2016 Hospůdka Šmak Malé Březno [UL]

Již třetí pokračování Florbalového plesu je tu! Opět volíme osvědčený prostor KD Malé Březno, kde se nám tolik líbí. Akce startovala ve 20:00 a mimo tomboly se bylo vyhlášení Most Valuable player v kategoriích STŽ až Muži A, vítěze akce Zlatá čepel, Retrobox a spousty dalších soutěží. Některé z nich opravdu vypečené :) K poslechu a tanci hrála kapela BLACK HORSE (http://www.blackhorse-music.cz/ukazky.php) Vzhledem ke konání semifinále na MS 2016 v hokeji běžel přenos na

Euro Hockey Challenge 2016 (Česko - Německo)

11.4.2016 07:28
Pepíno
pátek 8.4. 2016 Zimní stadion [UL]

Druhý zápas národního týmu proti výběru Německa se nesl v duchu změn v sestavě a vyšší bojovnosti obou týmů, utkání nebylo tak bohaté na góly a ani jednostranné, jednalo se o krásný vyrovnaný souboj plný breaků a dohrávek kolem branky a mantinelů. V hale bylo dle oficiálních čísel o 1000 diváků více než na prvním utkání, ale dle pohledu na zaplněné tribuny si myslím, že se jednalo o ještě vyšší návštěvnost. Nyní nám nezbývá než se těšit na další budoucí utkání, snad bude brzy!

9.4.2016 01:56
Pepíno
středa 6.4. 2016 Zimní stadion [UL]

Hráči Česká hokejová reprezentace po zápase s Německem jenom zářili. I když první třetina byla bezgólová, nakonec svého soupeře vyprovodili vysokým skalpem 7:2. „Zatím to byl nejhezčí zápas v kariéře," pronesl šťastný premiant MARTIN DOČEKAL, který při svém prvním startu za národní tým hned skóroval.

Benátská! 2015 - den druhý

27.7.2015 00:26
Pepíno
pátek 24.7. 2015 areál Vesec [LB]

Druhý den festivalu Benátská! 2015 Ve fotoreportu můžete vidět kapely:     Big O Band     Zakázaný ovoce     Jelen     Doctor P.P.     Michal Hrůza     Vladimír Mišík     Arakain s Lucií Bílou     Chinaski     Alkehol     Village People

Benátská! 2015 - den první

24.7.2015 16:00
Pepíno
čtvrtek 23.7. 2015 areál Vesec [LB]

První den festivalu Benátská! 2015 je za námi, tak si ho pojďme fotograficky shrnout. Den první se nesl v rytmu starších hitů z Hanspaulky v protikladu metalových rytmů na Skutečná liga stage. Ve fotoreportu můžete vidět kapely:     YoYo Band     Tezaura     Žlutý pes     The Paranoid /SK/

Rock for People - den druhý

12.6.2015 09:53
Pepíno
pátek 5.6. 2015 Festival Park [HK]

#RFP2015 Proti prvnímu metal-hard-rockovému dni, byl druhý o něco hudebně klidnější, ale teplotně i hvězdně na výši. Ve fotoreportu tak můžete vidět: ZakázanÝ ovoce, "hippies" Red Fang, maskovaný rock-rap-metalové Holywood Undead, We are Harlot, numetalové Limp Bizkit, rockový Three Days Grace lumberjacks, crossoverové Faith no more, drum'n'bass stříknutý dub stepem v polovičním podání DC Breaks.

Rock for People - den první

5.6.2015 11:33
Pepíno
čtvrtek 4.6. 2015 Festival Park [HK]

#RFP2015 - Den první je za námi, co k němu říct?! Vedro, slunečno, super hudba, spousta piva, úžasní návštěvníci s neskomírajícím elánem, prostě ideální start festivalu! V tomto fotoreportu můžete vidět: punk-rockové Pipes and Pints, melodickou Lola běží, švédské industrial metalové Deathstars, electro pop-punkové Skyline a metal-corového headlinera z Velké Británie Asking Alexandria

Drážní volejbalový turnaj

23.3.2015 22:23
Lukáš
sobota 21.3. 2015 sportovní hala TJ Spartak [UL]

Velmi napínavý volejbalový turnaj, který přinesl řadu zajímavých situací a porážku favorizovaného týmu. Konečné pořadí týmů:     1. Opeřenci     2. Simča tým     3. Detox     4. ČD Cargo     5. ŽST Žatec     6. OPŘ B     7. Emy     8. Dědci Děkuji za pozvání na tuto sportovní událost!

Sledge hokej Česko vs. Německo

21.3.2015 01:01
Pepíno
pátek 20.3. 2015 Zimní stadion [UL]

"Jsem panter, jsem kobra, jsme bojovník, jsem žralok, jsem remora, jsem válečník. Jsme tím, čím se stáváme na ledě. Jsme Česká sledge hokejová reprezentace."     Tento text ze spotu (viz. video níže) k paraolympiádě v Soči plně vystihuje ducha národní reprezentace, která v přípravném utkání před Mistrovstvím světa ve sledge hokeji v Buffalu, které se bude konat 26.4. - 3.5. 2015, vyzvala reprezentaci našeho západního souseda

HC Slovan vs. HC Meteor Třemošná - MD

10.3.2015 00:38
Lukáš
čtvrtek 5.3. 2015 Zimní stadion [UL]

Ústecký mladší dorost slavil po napínavém boji vítězství 3:1!

LA4 & DJ WICH - Panorama turné

10.3.2015 00:33
Lukáš
pátek 6.3. 2015 Club Božák [TP]

Do Clubu Božák, zavítal nejlepší český DJ a producent v jedné osobě - DJ Wich společně s raperem LA4 v rámci Panorama tour! V malém clubu, společně zahráli ty největší hity současnosti, ale značná část byla i staršího data a tím získalo celé vystoupení perfektní souhrn jejich společné tvorby!

HC Slovan vs. HC Piráti Chomutov - ČF6

4.3.2015 08:25
Pepíno
neděle 1.3. 2015 Zimní stadion [UL]

Šesté měření sil mezi ústeckým Slovanem a Piráty Chomutov dopadlo lépe pro favorita série, který po výhře 4:2 na zápasy postupuje do semifinále play-off. Pro Ústí nad Labem tak sezóna končí, hokejisté z krajské metropole se nemají za co stydět. Fotografové: Lukáš, Pepíno

HC Slovan vs. HC Piráti Chomutov - ČF5

27.2.2015 00:46
Lukáš
čtvrtek 26.2. 2015 Zimní stadion - SD aréna [CV]

Páté čtvrtfinále play-off ovládli v Chomutově hokejisté Ústí nad Labem, kteří dokázali nepříznivý stav 0:2 přetavit ve svůj prospěch. V prodloužení zkompletoval hattrick Jaroslav Roubík, jenž rozhodl o tom, že se série protáhne minimálně do šestého zápasu. Stav série: 3:2 Kdo z fanoušku nedorazil přímo na stadion, velmi prohloupil, byl to přímo nervy drásající boj snů, boj lvů! Fotografové: Lukáš, Pepíno

HC Slovan vs. HC Piráti Chomutov - ČF4

26.2.2015 00:12
Pepíno
pondělí 23.2. 2015 Zimní­ stadion [UL]

Čtvrtý duel čtvrtfinálové série mezi ústeckým Slovanem a chomutovskými Piráty vyzněl lépe pro hostující mužstvo, které zvítězilo 5:1 a upevnilo si vedení v sérii na 3:1 na zápasy. Hokejisté Ústí nad Labem se budou snažit ve čtvrtek na ledě Chomutova odvrátit první mečbol domácích a vrátit sérii na ústecký zimní stadion.

HC Slovan vs. HC Piráti Chomutov - ČF3

23.2.2015 17:28
Lukáš
neděle 22.2. 2015 Zimní­ stadion [UL]

Třetí zápas nebyl pro Ústecký Slovan vůbec vydařený. V první třetině inkasoval jeden gól. Druhá třetina se nesla v gólové režii obou stran. V této třetině se prosadil Slovan jen dvakrát, z toho jednou při přesilovce 5 na 3. V poslední třetině si Piráti Chomutov pojistili výhru dalšími čtyřmi góly na konečných 2:9. Stav série 1:2.

Maturitní ples SPŠ Stříbrníky 4.LF

22.2.2015 14:47
Lukáš
sobota 21.2. 2015 Horizont [UL]

Čím menší ples, tím lepší, v Horizontu to opět vřelo a bylo na co se dívat! Tohle byla ta pravá pirátská plavba! Od vyplutí z přístavu, přes divoké moře, přímo na ostrov za pokladem, který byl vydražen manželskému páru!

HC Slovan vs. HC Piráti Chomutov - ČF2

20.2.2015 00:55
Pepíno
čtvrtek 19.2. 2015 Zimní stadion - SD aréna [CV]

Svěřenci Miroslava Macha a Tomáše Mareše ve čtvrtek 19. 2. 2015 odehráli druhý zápas série čtvrtfinále play-off. První dvě třetiny byly vyrovnané, až v závěrečné části hry se rozhodlo o vítězi. Chomutovu k vítězství nestačilo ani dvojí vedení, Slovan dokázal pokaždé vývoj zápasu otočit. Po šedesáti minutách se z výhry mohli překvapivě radovat Ústečtí, v zápase se blýskl pěti body Jaroslav Roubík (2+3) a také čtyřbodový David Merta (1+3). 5:7 (2:2, 2:2, 1:3) Stav serie: 1:1 Fotografové:

Maturitní ples Hotelové školy Teplice HŠ4A

16.2.2015 23:56
Lukáš
pondělí 16.2. 2015 Krušnohorské divadlo Teplice [TP]

Vydařený ples Hotelové školy Teplice, konkrétně třídy 4.A!! TŘÍDNÍ UČITELKA: Hana Juřicová MATURANTI: Borůvka Zdeněk Březnický Patrik Frus Jan Gažiová Kristina Golisová Jana Hrdinová Frederika Jaroš Petr Jelínková Kateřina Kabát Dušan Klečková Karolína Kosinová Petra Lapáčková Veronika Mandíková Nikola Messnerová Tereza Nemravová Nikola Pavlát Přemyslav Pondělík Damián Rambousková Jaroslava Reimannová Martina Rezková Karolína Seidlová Veronika Švandová Zuzana Valková

HC Slovan vs. SK Horácká Slavia Třebíč

4.2.2015 23:45
Lukáš
středa 4.2. 2015 Zimní­ stadion [UL]

Ústí nezvládlo 3. třetinu zápasu, během níž, inkasovalo 3 branky a na Třebíč bohužel už nenašli recept. Veliká škoda, zápas gólově otevřel právě Slovan! Výsledek zápasu 2:4

HC Slovan vs. HC Stadion Litoměřice

1.2.2015 00:30
Lukáš
sobota 31.1. 2015 Zimní­ stadion [UL]

Velmi napínavý zápas, ve kterém nebyla nouze o tvrdé souboje, časté vyloučení, slovní přestřelky a opravdu nervy drásající konec zápasu. Slovan vyhrál 4:3 a slaví postup do předkola play-off!
ver. 5.0 Generováno : 19.03.2024 9:13 © 2003 - 2024 Intercop | 2007 - 2024 design inspirated by Hedesign