Senzaparty.net | festivaly | Zpívající právníci Táborský & Ledecký & Doctor PP na festivalu Benátská!

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

22.08.2009 Letiště Hradčany [CL] MIMOŇSKÉ Války XV.
19.07.2014 Pod kaďanským hradem [CV] Vysmáté léto Kadaň
15.03.2008 Music Club EMCO [UL] Dj Rush – I’m Back warmup party
04.06.2011 Smetanovo nábřeží [DC] Hudební festival Březňák
 

Zpívající právníci Táborský & Ledecký & Doctor PP na festivalu Benátská!

12.7.2015 17:37 Pepíno | festivaly
 

Snili o tom, že vystudují práva a budou z nich uznávaní právníci. Kapelníka skupiny Chinaski Františka Táborského (41), Petra Pečeného alias Doctora PP (52) a Janka Ledeckého (52) ovšem nakonec zlákala muzika.

Poslední červencový víkend se potkají na festivalu Benátská! a prý to bude jízda!

Veřejnost je vnímá jako muzikanty, někdy možná dokonce jako komedianty. Věděli jste ale, že František Táborský z kapely pely Chinaski, Petr Pečený alias Doctor PP a Janek Ledecký jsou vystudovaní právníci? Táborský a Ledecký dávno pochopili, že jejich srdce patří muzice, a stresující právničinu pověsili na hřebík. Petr Pečený však vytrvává, a jak nám sám prozradil, když se chce, tak to jde – dokáže skloubit obojí. „Je příjemné, že hudba pro mě není hlavním zdrojem příjmů, což mi dává svobodu vybírat si, kde, co a s kým budu hrát. Že léto trávím na koncertech, je pro mě základní součástí duševní hygieny a nabíjí mě energií na zbytek roku,“ prozradil SEDMIČCE Petr Pečený, který jinak vede vlastní velmi úspěšnou advokátní kancelář, a dokonce se vrhl i na podnikání. Stal se spolumajitelem festivalu Benátská!.

Kamarádi sobě

Petr Pečený se netají tím, že se rozhodoval srdcem. „Na Benátskou! jsme jezdili pravidelně hrát, a když jsem se doslechl, že je potřeba jí pomoci, tak jsem neváhal. Je to nejstarší a největší mainstreamový hudební festival v Čechách a já si myslím, že má obrovský potenciál se vyvíjet. Navíc se těším, že to bude skvělá zábava, které se budu věnovat na penzi,“ přiznává se smíchem Doctor PP, jenž si pro letošek připravil opravdu jedinečné vystoupení. „S kapelou máme speciální show režírovanou Leškem Wronkou, která je v gangsterském duchu. Letos jsme se obohatili o to, že mě chlapci na začátku koncertu přímo na pódiu oholí, myslím tím lazebnickou činnost, nikoli kapsářskou,“ dodal s humorem sobě vlastním.

Ve stejný den jako on se navíc fanouškům představí s kapelou Chinaski čerstvý ženáč a také právník František Táborský, a sobotu pro změnu ozdobí festival Janek Ledecký. Kdo byste měl zájem přijít a vidět i další české a zahraniční hvězdy, nezapomeňte: Benátská! se koná v termínu 23. až 26. července ve Vesci u Liberce!

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 28.05.2023 20:52 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign