Senzaparty.net | festivaly | Hledáme žáky do recyklované kytarové školy Michala Hrůzy na Benátské!

Hledáme žáky do recyklované kytarové školy Michala Hrůzy na Benátské!

12.7.2015 17:40 Pepíno | festivaly
 

Škola v létě, to zní jako špatný vtip. Ovšem pouze do okamžiku, kdy je vyučujícím zpěvák Michal Hrůza, místem konání je Benátská a jedná se o kytarovou školu.

Toto lákadlo čeká na návštěvníky festivalu díky spolupráci s projektem ČISTÝ FESTIVAL. Jak se stát žákem této netradiční školy?

Recyklovaná kytarová škola se uskuteční 25. července od 18:00 v Chillout zóně Čistý festival. Možnost zúčastnit se kytarové školy získají ti návštěvníci, které přistihne tým ČISTÝ FESTIVAL v areálu festivalu třídit odpady. Pro každého pak bude v chillout zóně ČISTÝ FESTIVAL připravena kytara a zpěvník. A samozřejmě také pan učitel Michal Hrůza, který bude vyučovat akordy hitů jako Bílá velryba nebo Budu ti vyprávět.

Během vyučovací hodiny budou připraveny zpěvníky Michala Hrůzy vyrobené speciálně pro tuto příležitost na recyklovaném papíře. Z recyklovaných plastů budou také trsátka, která bude při své kytarové hodině používat a rozdávat Michal Hrůza. Právě plastů a papírů vytřídili návštěvníci ČISTÝCH FESTIVALŮ za osm let neuvěřitelných dvě stě padesát tun. Recyklovaný tříděný odpad se nyní vrátí zpět na Benátskou a lidé si s ním užijí zábavu.

Ptáte se, jak si zajistit místo v recyklované škole už teď? Fanoušci čistého festivalu dobře vědí, že každý rok probíhají na stránkách WWW.CISTYFESTIVAL.CZ a Facebooku ČISTÝ FESTIVAL desítky soutěží o vstupenky a další skvělé ceny. A právě hodina v recyklované kytarové škole je tím, o co můžete v průběhu léta hrát. Soutěž o místo v recyklované škole probíhá například právě teď a potrvá až do 12. července.

diskuze

  • Buď první kdo napíše!
ver. 5.0 Generováno : 28.05.2023 22:45 © 2003 - 2023 Intercop | 2007 - 2023 design inspirated by Hedesign